Hujšanje na napotnico

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. apr 2011 9:03

Saj je insipirativno, da je tisti dečko zmagal v Kopru, ampak za boga milega, kakšni so bili pa ostali, da je tale zmagal? Ker, če bi šel tale po Čopovi, si ga ne bi zapomnila.....

Vendelina jr.

neznan uporabnik

5. apr 2011 9:14

Tut on tebe ne.

japaja

lalalela  

član od: 5.4.2011

sporočila: 2

5. apr 2011 10:10

Želim ti veliko uspeha, predvsem pa trdne volje, ki jo boš še kako potrebovala. moj nasvet:pij ogromno vode. Mogoče se ti zdi čudno ampak vsaj poskusi. Boš videla, da deluje.Spij vsaj štiri litre dnevno, pol ure pred glavnimi obroki spij vsaj pol litra. Voda bo dodobra prečistila tvoje telo mv lalalela

neznan uporabnik

5. apr 2011 10:18

Štiri litre vode na dan je preveč,če se ne potiš. Naj bo potenje od telovadbe, dela je vseeno. 2 litra je čisto dovolj. Oziroma 1,5 lita. Drugega pol litra ali liter vsebuje hrana. Ne se hecat s pitjem 4-5 litrov vode na dan.

 

Multivitamin

multivitamin

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

5. apr 2011 10:21

Men so kilogrami začeli kopneti čim sem nehala razmišljat o tem kaj bom pojedla. Hrana je bila moja obsesija. Aja pa še ena tistih sem bila, da nič ne smemo vstran metat, navkljub vsemu sem se odločila, da vržem tudi pol ali pa 5 grižljajev vstran... Začetnica

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

5. apr 2011 10:26

Vendelina jr. je napisal/a:

Saj je insipirativno, da je tisti dečko zmagal v Kopru, ampak za boga milega, kakšni so bili pa ostali, da je tale zmagal? Ker, če bi šel tale po Čopovi, si ga ne bi zapomnila.....



Vendelina jr.

Itak, ni point v tem, kakšni so bili ostali, njegova zgodba je pač takšna. Sicer imajo pa itak vsake oči svojega malarja

rrr

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

5. apr 2011 10:42

multivitamin je napisal/a:

Štiri litre vode na dan je preveč,če se ne potiš. Naj bo potenje od telovadbe, dela je vseeno. 2 litra je čisto dovolj. Oziroma 1,5 lita. Drugega pol litra ali liter vsebuje hrana. Ne se hecat s pitjem 4-5 litrov vode na dan.


multivitamin

 

Multi ima prav. Tudi preveč vode ni dobro za telo, ker spere veliko koristnih snovi. Da ne govorimo o tem, da moraš, če spiješ 4 litre na dan, zagotovo nosit plenice. Jaz spijem od 1 do 2 litra vode na dan (kakor mi paše), pa grem približno 1x na uro na wc.

JJ

neznan uporabnik

5. apr 2011 11:02

4 do 5 litrov vode na dan je noro veliko. Pol ljudje pojejo juho,sadje,zelenjavo... Vse to vsebuje ogromno vode. To je blazna obremenitev za srce in krvni obtok. Ne se hecat s tem.

Edino, če je noro vroče in se potite ali od dela, telovadbe. Ampak to so že ekstremi. 1,5 do 2 litra samo vode je dovolj. Vsake dve ure od oka en kozarec. Ne pretiravajte.

 

Multivitamin

multivitamin

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

5. apr 2011 12:51

Vsake dve ure od oka en kozarec.

 

Sicer ne vem za druge ,ampak jaz bi umrla od žeje ,če bi spila vsake dve ure en kozarec.

Jaz spijem cca 4 litre vode na dan,pa se ne potim kaj pretirano,enostavno pijem.Pijem pa res samo vodo,ne pijem ne sokov ne alkohola,občasno kakšen čaj večinoma pozimi.

Mislim,da naj vsak spije kolikor pač želi.Moja hčera spije v primerjavi z menoj skoraj kapljico tega,pa vseeno ni dehidrirana

kriznana

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

5. apr 2011 13:02

kriznana je napisal/a:

Vsake dve ure od oka en kozarec.

 

Sicer ne vem za druge ,ampak jaz bi umrla od žeje ,če bi spila vsake dve ure en kozarec.

Jaz spijem cca 4 litre vode na dan,pa se ne potim kaj pretirano,enostavno pijem.

kriznana

 

Če ni preveč osebno-kolikokrat pa obiščeš wc? Resno me zanima, ker jaz bi lahko, če bi spila toliko vode, kar živela na wc-ju

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti