Prvoaprilske...

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

1. apr 2011 9:20

jaz sem nasedla kolegu, ki me je poslal v finančno službo po regres ....

Mamamia

mamamia

McNena  

član od: 15.9.2005

sporočila: 166

1. apr 2011 9:35

Uf, sem kar pogledala, kaj vse naj bi se zgodilo (formatiranje in ne vem kaj še) pa se je dobro izšlo. Dobro me je Jernej potegnil za nos. V službi pa še čakam kaj bo. Lep prvi april. McNena

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

1. apr 2011 9:42

girica je napisal/a:

Haha Kulinarika se nas je dobro privoščila ... kar zmrazilo me je ob obvestilu nato pa sem doživela ZELO velik olajšanje .

 

 
girica http://sladki-koraki.blogspot.com/

 

Meni se je isto zgodilo. Sem imela kar cmok v grludobra

JJ

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

1. apr 2011 9:46

Ojej, jaz sem pa mislila, da mi računalnik hudič jemlje, ker je že star in včasih zelo počasi dela, revež. Sem ga ugasnila, počakala par minut in ponovno prižgala, zraven pa upala, da se mi ni čisto sesul in da se bo kulinarika pojavila med priljubljenimi. Vse je bilo hvalabogu normalno, napišem Jerneju eno vprašanje in odprem temo o prvoaprilskih. Berem, se čudim, kaj za vraga omenjate Jerneja, nikjer ne vidim njegovega posta. Šele pri postu od Girice mi postane jasno, jao... rosie

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

1. apr 2011 10:00

no, ko sem jaz videla, da se je trdi disk s kulinariko izbrisal, me je tudi popadel strah, da so nam v službi omejili dostop do nekaterih starni ... Kar bi sicer bilo komaj verejtno, ker imamo odprt dostop do vsega in nihče nič ne kontrolira, ampak nikdar ne veš...

sem si potem kar oddahnila

mamamia

mamamia

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

1. apr 2011 10:31

ha ha spet ste me! Kot vsako leto! Edino vam uspe

kruhy

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

1. apr 2011 10:31

Tudi mene je stisnilo, ampak sem kar hrabro rekla, da ne dovolim brisanja in potem se vseeno nekaj kao briše in potem Jernejeva zahvala. Mi je pošteno odleglo.

Julija

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

1. apr 2011 10:32

Jaz pa sicer nisem glih nasedla .... so me danes že nekajkrat skušali prinesti okoli, tak da sem že "sprogramirana" ... je pa stvar takšna, da pri prvem vstopu nisem bila najbolj sigurna kaj narediti in sem pritisnila napačen gumb mislič, da tako ne bo nič .... pol pa panika  ... ampak hvala bogu, da imamo še en računalnik, tako da sem pomirila in spet vesela, da bom danes le lahko naredila mafine, ki jih imam nagledane

katjushka

neznan uporabnik

1. apr 2011 10:34

Tud mene je skor sesulo,ko sem odprl stran. Hvalabogu,da sem nato pravi knof stisnil in je prišlo opozorilo,da je bil joke. Sem se pa tako ustrašil, da sem sedaj skor dve uri rabil,da sem h sebi prišel.

Zamislite, da bi blo res, pa bi stisnil nadaljuj pomotoma. Verjetno, bi pol res blo najbolje,da pobegnem na kak planet daleč,daleč proč.

 

Lep dan.

 

Multivitamin

multivitamin

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

1. apr 2011 10:34

ibiza je napisal/a:

Loni, a je to prvoaprilska? Komaj verjamem, da je seneni nahod lahko ....



peter

No, tale prvi april se mi že nekaj časa vleče. Bi bila vesela, če bi bila samo šala.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti