Izmenjava učencev - kaj postreči?

neznan uporabnik

5. apr 2011 11:26

Naor, kaj si ti tud kdaj mela diplomatski potni list mogoče? Prašam pač, ker sem radoveden, veš. Pa saj veš, da sem zanovetalo tud. Samo zate,

 

Multivitamin

multivitamin

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

5. apr 2011 11:28

Jaz regrata ne jem, z veseljem pa tacajt kofe skuham...;) Začetnica

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

5. apr 2011 11:34

Če mi kdo reče klobasa, razumem pač celo kuhano klobaso. Če mi kdo reče suha klobasa si predstavljam drugačno, salamo tud, panceto in podobno, salamo si privoščim tudi sam kdaj za vikend. Moja napaka.

Multi, jem pač na dve uri ali uro, precej odvisno od delovnika, tako da kaj je zajtrk ali večerja je bolj relativno, sam to bolj imenujem obed, obrok...

Če se pa prvi obrok že mora imenovati zajtrk, pa jem za zajtrk banano. Vsak delovni dan. Za vikend kaj obilnejšega.

 

 

Commis débarrasseur

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

5. apr 2011 11:39

Veš Multi, taka sem po naravi. Včasih blesava izpadem. Mlajša sem bila bolj bojevita, z leti vse manj. Ni vredno. Včasih bi najraje objela cel svet. Zdajle bom tebe!

 

naor

neznan uporabnik

5. apr 2011 11:39

Vidiš Zaak, da gre. Kaj ti menda ja nimaš občutka, da te jaz ne maram?

Če ga maš, pol shvati, da te maram. Tud, če ti kdaj kaj zanovetanega napišem.

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

5. apr 2011 11:44

Tenkju Naor. Me pa res matra tvoj potni list veš. Sumljiva si ti meni.

 

Ti si pa res svetlobna leta od blesavosti. Ti jaz povem. Jaz kot blesav, ti povem,da si daleeeeeč od tega. Malo pa le kdaj koga tud skomolcaj. Ne boš ja menda se na leta zgovarjala, kar se bojevitosti tiče???

Zato sem ti sonček pa objem poslal.

 

 

Multivitamin

multivitamin

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

5. apr 2011 12:18

naor je napisal/a:

 

Francozi in drugi narodi ga ne nabirajo, ker je to zanje plevel. Bojda. Mi ga obožujemo, oni ga ne jedo. Ah!

 



naor

Od kje ti pa ideja, da Francozi ne jedo regrata?

Tako, ko številni drugi narodi ga seveda pridno nabirajo in jedo.

Tule je pa nekaj receptov, nekaj jih je čisto podobnih našim:

http://www.750g.com/recettes_pissenlit.htm

nola

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

5. apr 2011 22:39

Nola, dobro si me zatrla. Ti ne veš, kolikokrat sem slišala, da drugje ne poznajo regrata kot solato, ampak plevel. In tako sem svoje " znanje " posredovala vsem, ki so to prebrali. Hvala za informacijo in opravičilo vsem, ki sem jih učila krive vere.

 

naor

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. apr 2011 8:47

Je pa tudi res, da je že marsikateri Anglež, Američan, Nizozemec, Belgijec v Slo. malo čudno pogledal, ko je videl ljudi z noži in vrečkami na zgodnjespomladanskih travnikih, ko so nabirali regrat.

Vendelina jr.

girica  

član od: 25.5.2009

sporočila: 614

6. apr 2011 8:55

Ker je naše gostovanje v polnem teku, se vam oglašam le na kratko: z našo gostjo se imamo fajn

 

girica http://sladki-koraki.blogspot.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti