Ploščice okrog hiše

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

31. mar 2011 16:42

Pri moji sorodnici so "mojstri" okoli hiše položili ploščice. Kljub njihovim zagotovilom, da ne drsijo, se ob dežju spremenijo v drsališče in so povsem nemogoče za hodit. Sorodnica je starejša, zato je čez položila preprogo, saj bi se drugače ubila. Toliko o o mojstrih ... magnolija

mazika  

član od: 8.12.2008

sporočila: 39

4. apr 2011 9:34

Cila ali niso teraca plošče debele? Povej mi prosim ali še spomniš kolikšna je bila njihova debelina. mazika

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

4. apr 2011 9:44

Teraco ploščice so debele 2,5 cm.  Ampak mi smo na stopnišču imeli nalit in brušen teraco - torej v celem, ki je žal (ali pa zaradi drsnosti na srečo) v teku 15 let popokal in se pričel luščiti.

Cila

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. apr 2011 10:33

Pri nas doma smo se ravno zaradi potencialnih "drsalnic" odločili za spodnjo varianto, pred garažo je sicer beton, drugače gre pa tole do vhodnih vrat (kepica je premična in se največrat nahaja ravno pred glavnimi vrati, katere ji večkrat pred nosom zapremo):

Loni Makaroni

mazika  

član od: 8.12.2008

sporočila: 39

22. avg 2011 12:55

Vsem, ki ste mi pomagali pri izbiri primernih ploščic za okrog hiše moram povedati, da smo se na koncu kljub vsemu odločili za PORFIDO. Pri vhodih je malo stopničk ampak ni hudo in stvar je krasna, ker se ga da tako dobro očistiti z vapom. Tudi ko se mi je na porfido polilo malo odpadnega olja je šlo vse lepo stran in tudi ko se kdaj kakšen maček polula gor gre tudi lepo stran. Res, da je porfido malo dražji kamen ampak se splača, vsa za enkrat. Kako bo glede drsenja pa vam, javim pozimi.

 

mazika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti