Čestitke za rojstni dan

neznan uporabnik

29. mar 2011 19:46

Mamamia,jaz čist razumem. Samo ne kliči vraga. Jaz vsekakor privoščim vsaki ženski in moškemu, da se jim izpolni vse kar sanjajo. Definitivno to vsakomu privoščim.

 

p.s. - jaz sem sanjal in uresničil večino. Kar sem sanjal nemogoče uresničljive bedarije nisem. Samo je treba, ko sanjaš al sanjariš podnevi to uresničiti, če je mogoče.

 

Multivitamin

multivitamin

franciska  

član od: 15.2.2011

sporočila: 144

29. mar 2011 20:25

multi Se pridružujem vsem čestitkam, ker pa sem "gorenc " pa samo, VSE DOBRO. franciska

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

29. mar 2011 22:11

eh, multivitamin - hm, včasih bi človek rekel hipervitamin - jazpa tudi podnevi sanjam in ponoči uresničujem ...

Kakorkoli, če ne sanjaš, se ti nima kaj uresničit.

Mamamia

mamamia

neznan uporabnik

30. mar 2011 5:12

Vsem , ki danes kakorkoli praznujete iz srca želi lep dan vaš Multi.

Vse kar si želite, naj se vam kdaj uresniči.

 

Multivitamin

multivitamin

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

30. mar 2011 5:30

Multivitamin, vse najboljše, ne moreš spat? Ali je kaj drugega... :) Mateja

neznan uporabnik

30. mar 2011 5:52

Ne, vse je okej. Nisem tolk spil, pa delo sem moral nadoknadit, Sem raje ob 2 zjutraj vstal pa prevedl 6 strani. Zaj me že mačonka mrjauka, ptiči cvkurljajo zunaj. Mrmulji mi, da bi jo ven spusto. Samo mi je še malo luda, pa ne upam,da mi ne skoči čez balkon za kakim livkanjem. Nimam mačka. Aja, sem zdržal nikotinsko krizo. Ne dam se jaz ravno povozit vsakemu.

 

Multivitamin

multivitamin

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

30. mar 2011 9:20

Multivitamin vse najboljše. Veseli me, da si spet "ta pravi"... kara

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

31. mar 2011 20:12

Malo pozno vendar iz srca ,želim tako tebi multi kot mejački vse lepo, malo problemov in veliko denarja ter še naprej tako zanimivo sodelovanje na naši Kulinariki.

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

31. mar 2011 22:48

Upam , da za dobre želje ni nikoli prepozno ! ? Torej , mejačka in multivitamin ; VELIKO ZDRAVJA in osebnega zadovoljstva za vajin praznik , pa veliko pozitivne energije , ki smo je vsi še kako potrebni . (šopek za mejačko ) ( za multija ) ( za oba ) L p manca51

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

1. apr 2011 1:35

dragička je napisal/a:

Jaz sem ti že čestitala na "oni" strani. Vseeno še enkrat "od viška glava ne boli"

 

 

 

Pozdravček! 

 

Pa še kako lahko boli "od viška"! Ojoj!

 

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti