Čestitke za rojstni dan

neznan uporabnik

29. mar 2011 12:29

Seveda vem. Saj meni je všeč,da sem malo zblojen. Meni bi blo blazno dolgčas,če bi mi vse v lajfu teklo premočrtno. Raje mam bolj ovinkasto. Pa noro in zblojeno. Ups, juhica mi lepo brboče, pečenka se peče, solato sem narezal in umil. Sedaj pa lepo kulinarika.net. Pa kofe in pirček. Obiski pa itak pridejo komaj ob 17. Tak,da bom pečenko samo na pol speko in pol ob 16 zalaufal na ful power. Vmes bom pa pokril, da se bo dunstala.Bo že. Če pa mi spodleti bodo pa čips pa poli jedli al pa ham end eggs. Pa je. Pri juhi mi itak ne more spodletet. Pečenko bom pa ja zgotovil kot je treba.

 

Multivitamin

multivitamin

selotejp  

član od: 2.6.2009

sporočila: 31

29. mar 2011 12:47

Kva nej npišm? Nč n bom. Sm reku nom vč pisu. selotejp

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

29. mar 2011 12:54

Multi, vse najboljše! sonci

neznan uporabnik

29. mar 2011 12:58

Hvala Selotejp, ti kr piši. Aja,sem vmes malo razmišljal. Jaz tudi voščim vsem,ki danes praznujejo. Jaz sem si malo izsilil pač to temo,ker sem včer zapisal,da mam danes rojstni dan. Torej, vsem,ki praznujete danes iz srca vse lepo od mene.

Ostali,ki boste meli pa jutri al kdaj naprej pa napišite kdaj imate, kaj boste kuhali pa to. Saj smo vendar na kulinariki.net

 

Pa te simbolčke mamo za limat. Jaz bom zelo vesel,če bo katera ali kateri napisal,da ma naslednji dan rojstni dan in bom lahko kak objem al pa rožico prilimal ob voščilu.

 

@japaja - ne se bat za jegra. Saj veš,da boš ga dobila kolk češ. Pa paradajz pa papriko poleti tud nisem pozabil,da sem ti obljubil. Ne skrbi.

 

Multivitamin

 

multivitamin

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

29. mar 2011 13:17

Samo da s pležuharjenjem letos očitno ne bo nič, preden je multiABCDE vse skupaj zbobnal, je namreč tudi sneg na Poseki skopnel. Lahko pa se po trvi dol dričate, tudi gre, sploh če prej dežuje pa je še malo blata zraven ...drsi, da je veselje.

 

Mamamia

 

mamamia

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

29. mar 2011 13:23

mamamia je napisal/a:

Samo da s pležuharjenjem letos očitno ne bo nič, preden je multiABCDE vse skupaj zbobnal, je namreč tudi sneg na Poseki skopnel. Lahko pa se po trvi dol dričate, tudi gre, sploh če prej dežuje pa je še malo blata zraven ...drsi, da je veselje.

 

Mamamia

 



mamamia

 

Mogoče bo pa novembra ali decembra

JJ

neznan uporabnik

29. mar 2011 13:25

Saj smo rekli drugo zimo za pležuh, al sem sedaj jaz spet kaj pomešal?

Ežoj je bil v Argentini, pa smo se začeli menit to o pležuhariji. Pa pol, se men zdi,da smo rekli drugo zimo.

 

Al sem jaz res kaj zbrkal spet z datumi?

 

Multivitamin

multivitamin

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

29. mar 2011 13:50

Bolj verjetno, da sem jaz. Pobrkala datume.

Mamamia

mamamia

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

29. mar 2011 14:10

Kolega, vse najboljše!

Pa mejački tudi vse najboljše in še !

peter

neznan uporabnik

29. mar 2011 14:21

JAO sem čist mejačko darling spregledal. Seveda draga Mejačka, vse naj. Težko, na vsaki post odgovorim.

Skratka mejačka

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti