Mali lošinj, apartma

lunacka  

član od: 13.6.2005

sporočila: 156

tema odprta - 28. mar 2011 22:53 | ogledi: 8.116 | odgovori: 3

Živijo,

letos poleti bi se radi z našo malčico odpravili na Mali Lošinj zaradi zelenja in zraka in seveda morja :)

Na žalost pa ne poznam otoka tako dobro, da bi poznala tudi kakšen kontakt za apartma.

Vem, tega je ogromno na internetu, ampak ker nisva več samo dva, si ne moremo privoščiti, da bi šli prej malo na oglede, še manj pa da pridemo tja in apartma ni v redu.

Najbrž bo kdo rekel, da se zmišljujem :) ampak želim si fajn apartma (tudi če je malo dražji), ki bi bil v senci zelenja (no, borovcev je tam baje veliko), blizu morja (prodnato zaradi otroka, možnost sence), morda bolj na samem. Smo torej trije (dva odrasla in malčica).

Bi bil morda kdo tako prijazen, če seveda pozna kakšno zadevo, da mi posreduje kontakt? (lahko seveda tudi na ZS)

Najlepša hvala!

lunacka

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

29. mar 2011 11:38

Jaz ti samo rečem ,da kjerkoli boš ti ne bo žal,ker jaz z družino hodim že 15 let in nam je super,sploh voda in zrak,kar se pa tiče apartmajev pa prebrskaj po internetu,saj je kr veliko na razpolago.

lp 

-pika

Ayisha  

član od: 7.4.2011

sporočila: 3

7. apr 2011 14:33

Naša družina je lansko leto tudi na veliko iskala ustrezen apartma na Hrvaškem, v Dalmaciji sicer, pa sem jih na koncu našla preko agencije. Mal si poglej : http://www.odisej.net/si/katalogi/apartmaji , upam da kaj najdeš. Veliko sreče in lep dopust Ayisha

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti