Vaše mnenje

Ancica66  

član od: 28.3.2011

sporočila: 4

tema odprta - 28. mar 2011 14:55 | ogledi: 6.735 | odgovori: 38

Pozdravljeni vsi skupaj,

vprašanje za vse prisotne, ne glede na spol in starost. V kolikšni meri mislite, da se človek lahko predaja "partnerju", a da ob tem nima resnih namenov? Torej do kje bi šli sami, kako naklonjeni bi bili osebi, s katero bi se želeli le "(po)igrati"? Zanimajo me vaši pogledi z vidika namenjenega prostega časa in razvajanja, financ, nežnosti... Prosim za karnajveč mnenj.

Hvala vsem in lep pozdrav,

Ana

Ancica66

neznan uporabnik

28. mar 2011 15:01

Ajoj, a ti to resno, al mal zafrkavaš kaj bo spet Multi natrosil neumnosti?

 

Multivitamin

multivitamin

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. mar 2011 15:03

Dobrodošla na našem forumu. Me veseli, da te kulinarika še posebno zanima ;-)

scientus  

član od: 28.3.2011

sporočila: 9

28. mar 2011 15:14

jernej je napisal/a:

Dobrodošla na našem forumu. Me veseli, da te kulinarika še posebno zanima ;-)

Ha-ha, svetovna, odličen komentar! scientus

scientus  

član od: 28.3.2011

sporočila: 9

28. mar 2011 15:15

Ko Ancica66 kliče na vročo linijo, tam vpraša, kaj naj skuha za kosilo Ne zameri Ančica, malo šale mora biti scientus

Ancica66  

član od: 28.3.2011

sporočila: 4

28. mar 2011 15:18

Hvala za dobrodošlico in opravičilo z moje strani, da sem se vključila s povsem nekulinarično temo. Drugače pa sem redna obiskovalka vaših spletnih strani in uporabnica receptov, ki jih le-ta premore. Ob tej priliki zato pohvala vsem akterjem, tako tistim, ki recepte delite z nami kot tudi tistim, ki prispevate svoja mnenja. Zgoraj postavljena vprašanja pa so pač odraz situacije v kateri sem se znašla. Ker sama ne najdem pojasnil, sem upala, da boste uporabniki portala želeli z mano deliti svoja mnenja in mi s tem pomagati. Pozdrav, Ana Ancica66

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

28. mar 2011 15:20

Ej, šef:

ežoj

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

28. mar 2011 15:20

Predajati se nekomu in ne imeti resnih namenov meni ne gre skupaj. Predajam se tistemu,s katerim imam resne namene, v upanju, da jih ima tudi on z mano, v vseh osatlih primerih se igram. Do katere mere, je odvisno od mnogih okoliščin. vsekakor pa se nikdar ne igram tako, da zaradi tega kogakroli prizadenem. Tudi za igro mora biti oba. To se mi zdi pošteno.

 

Anico pač zanima, kaj kuharčki in kuharičice mislijo še o čem drugem, ne le o tem, kaj bo v piskru. Bravo.

 

Mamamia



mamamia

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 28. 2011 15:21

neznan uporabnik

28. mar 2011 15:28

Ja Ančica dobrodošla. Pa daj konkretno vprašaj, ne napol. Saj se da razbrat, da te nekaj muči. Tukaj te nobena in nobeden ne bo iz kože zdrl,če boš konkretno povedala kaj te muči. Al hočeš varat, al varaš,ali si varala al karkoli že. Saj, verjetno ni nikogar,ki vsaj v mislih ni kdaj varal. Torej na dan s konkretnim problemom. Ne rabiš pisat ne imen, krajev. Opiši konkretno kaj te muči. Pa ti bomo odgovorili. Nič se bat, tud, če bo kaka pikra prletela vmes.

Ko bomo pa to rešili pa gremo naprej na recepte.

 

Multivitamin

multivitamin

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

28. mar 2011 15:32

No, Ančica, takšna vprašanja padejo takrat, ko nekdo ima konkreten problem in se ne znajde. Najboljše bo Vendy napisala esej, verjetno, da bo ( manj ali več ) boleč, bo pa zdravilen, če ga boš resno vzela. Glede mojega mnenja je pa tako: stvar je čisto osebnih mej, ki jih posamezniku postavljajo njegov čut za etiko in moralo. Mene osebno moti že ta formulacija ".......s katero bi se želeli le ( po )igrati". Upam, da skupaj pridejo osebe s podobnimi moralnimi in etičnimi normami. Če to ni, pol lahko pride do takih vprašanj.

A, ja: dobrodošla na kulinariko.

ežoj

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

28. mar 2011 15:39

Predvsem ne razumem vprašanja - kako to misliš, predajam se, pa nimam resnih namenov? Če nimaš resnih namenov, se čisto nič ne predajaš, ampak samo uživaš. Pač toliko, kolikor ti tvoja lastna vest dovoljuje. Včasih so rekli, da ne delaj drugim tega, za kar sam nočeš, da bi drugi naredili tebi. Ti pa kakor veš. Lep pozdrav, Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti