Balkonske rože - kje kupiti

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

28. mar 2011 23:28

Multi, kako si ti zabaven! Tudi jaz se nasmejim tvojim dogodivščinam.

 

 

 

naor

neznan uporabnik

28. mar 2011 23:41

Ma ti sploh ne veš Naor , kako je mene mama sklofutala. Jaz sem dobil tak foccn okol uh,da sem skor pado iz ravnotežja. Pol sem se ji režal pa je vzela kuhlo. In zamahnila. Samo, jaz sem bil bolj spreten. Sem se izmaknil. Kuhla je namesto na mojo rit prletela direkt na rob vrat in se razsekala na pol. Šele pol sem se režal mami pa ji gobezdal,da niti s kuhlo ne zna vsekat. Sva sklenila pipo miru in je polomlena kuhla na častnem mestu v predalu.

Sem pa res dobo okol uh, da me je peklo.

To baje ni več moderno. Jaz pa mislim,da je bilo vzgojno.

 

Multivitamin

multivitamin

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

29. mar 2011 11:02

saskia02 je napisal/a:
patty je napisal/a:
razmišljam, da bi se zapeljala na tržnico v Samobor in nakupila balkonsko cvetje, pa me zanimajo vaše izkušnje.
si prepričana, da pripeljat rože čez carino ne bo problem? kaj pa če ti odpre prtljažnik? dovoljeno je največ 10 balkonskih rastlin http://e-uprava.gov.si/e-uprava/dogodk
Ja a to 10 rož na osebo, gremo pa 3, torej 30?? Če ja potem je to več kot dovolj, drugače bom pa šla večkrat. Če ne bom šla vsakič tudi na čevapčiče, večje škode ne more biti.Lep sončen dan želim. patty

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

29. mar 2011 13:40

patty, saj res, bencin in čas sta pač postranska stvar. Pri stotinah vrtnarij pri nas, pa res ni problem najti kvalitetnih sadik. Pomaga, če veš, kako izgledajo kvalitetne sadike.

rimljanka

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

29. mar 2011 13:55

Rimljanka, jaz ne vem, kako izgledajo kvalitetne sadike. Kje naj to izvem? Mi lahko pomagaš, prosim? rosie

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

29. mar 2011 14:26

Da da rimljanka, če si iz npr. LJ že, jaz sem pa ob meji-hvala za tvojo veliko skrb, da porabim preveč bencina, povej raje kaj pametnega. Pa brez zamere, samo ne vem katera budala bi iz LJ, Gorenjske, itd. spraševala po HR. Jaz med njimi nisem, mi čas preveč pomeni. Kvalitetne sadike "prepoznam", če pa slučajno ne, pa se na isto mesto ne vračam več, po tej logiki sem prišla do zaključka in vprašanja na tej temi. patty Sporočilo je spremenil(a) patty dne 29. 2011 14:29

neznan uporabnik

29. mar 2011 14:37

Patty, idi raje v Samobor, tam imajo res dobre čevape pa tud kolaći so fenomenalni. Pa lep je Samobor. Izlet si krasen nardiš. Vzameš poleg še kako frendico al frenda pa je. Če ti pa na meji keri carinoš komplicira pa ga zapeljivo poglej. Pa bo šlo čez. Saj ne boš tovorila farme rastlin čez. Skratka uživaj.

 

Multivitamin

multivitamin

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

29. mar 2011 14:41

Idem, idem...hvala multivitamin ! patty

neznan uporabnik

29. mar 2011 14:48

Ni za kaj. Če ti pa ni daleč pa se zapelji še v Veliko Gorico, tam majo tud super tržnico pa oni del z raznoraznimi rastlinami. Al pa vmes še v Zg na Dolac, tam boš pa najdla čisto vzadaj za ribarnico gor. Al pa, če greš direkt v Botanični vrt pa tam kupiš, ker tud prodajajo. Ko prideš čez vrata not, zaviješ desno in greš naravnost pol do vrtnarije. Kakih 300 metrov. Taka steklena bajta je, čist ob zahodni ograji vrta. Tam prodajajo tudi.

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

29. mar 2011 15:15

Sem čist prej pozabil,da maš tud ob Savskem nasipu eno ogromno vrtnarijo. V Savskem naselu v Zagrebu. To ti je,ko prideš iz smeri Slovenije po Slavonski aveniji na križišču pred V jesnikom, zaviješ desno. Pol pa peleš eno 300 metrov in zaviješ na prvem semaforju levo. Pa pol še kakih 500 metrov na desni strani. Za seboj maš tri 25 nadstropne stolpnice bele, pred seboj pa nasledje dve rumene. No,tu vmes je to. Pa ena super vrtnarija je v Šestinah, to ti je pa, ko se pelješ pod Sljeme. Pa tam, ko je odcep za žičnico greš samo malo naprej.

 

Pa tudi na Mirogoju majo fajn zadeve. Sicer je to pokopališče. Samo tam je morje super vrtnarij.

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti