Ciganske jedi

laki  

član od: 10.1.2002

sporočila: 7

tema odprta - 20. nov 2003 14:40 | ogledi: 3.400 | odgovori: 4

Pozdravljeni.

Iščem recepte ciganskih jedi. Če kdo ve kje bi jih lahko dobil, prosim, da mi to sporoči.

Lep pozdrav

Laki

ferda  

član od: 1.10.2003

sporočila: 280

20. nov 2003 20:48

mogoče bi bilo tole kaj ciganskega ne vem točno če je res,pa vseeno probaj.od negdaj sem to imenovala ciganski krompir( če ni res me prosim popravi). krompir dobro operi in ga neolupljenega nareži na četrtine. dobro posoli in daj peči v NEPOMAŠČEN pekač ( kar na suho). ko je krompir pečen pa še natrgaj tiste malo večje kose krompirja, nanj daj strt česen ( ali v prahu) in polij z oljem(poljubno) in popopraj ter zmešaj in želim ti dober tek. količine so poljubne. LP suzy

laki  

član od: 10.1.2002

sporočila: 7

21. nov 2003 12:32

Hvala suzy. Za začetek bo že. Mogoče je pa kaj teh receptov napisanih tudi v kakšni literaturi in če kdo ve za njo bi bilo dobro če bi sporočil. LP Laki

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

21. nov 2003 15:29

Čisto brez heca, iz radijske oddaje izpred kar nekaj let: Golaž iz (povoženega) ježa. No recepta pa takrat niso izdali. lep vikend

ferda  

član od: 1.10.2003

sporočila: 280

22. nov 2003 21:58

ni za kaj. pa mi javi če se ti dopade tako pripravljen krompir. LP suzy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti