Somatoline - anti celulit

jana.l  

član od: 12.4.2010

sporočila: 42

25. mar 2011 8:55

Hvala za informacije! Mislim, da bom reskirala in poskusila. Še prej pa morem prečekirat če jo dobim v Italiji, ker je baje ceneje.

LP

jana.l

Čarli08  

član od: 4.1.2010

sporočila: 275

26. mar 2011 21:59

Največja fora je v vtiranju kreme. Jaz sem imela najbolj gladko kožo med nosečnostjo, ko sem uporabljala kremo proti strijam in se je zelo težko razmazala. Sem rabila kar nekaj časa, da se je vtrla v kožo. Potem pa so seveda še standardne zadeve: gibanje, piti veliko vode in podobne nepriljubljene zdrave navade ... Čarli08

jezka  

član od: 30.11.2010

sporočila: 4

28. mar 2011 10:06

Sem kar vesela, da sem našla tole vašo debato o celulitu in kremah. Sama se jojo efekta ne bojim, ker itak je pomembno vzdrževanje rezultatov. Se pa sprašujem nekaj drugega - v čem je razlika med anticelultino kremo in tistimi drugimi. Meni je namreč najbolj všeč tista, ki deluje ponoči. A tista tudi deluje na odpravljanje celulita? LP, Ž jezka

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

28. mar 2011 20:51

jezka je napisal/a:
Sama se jojo efekta ne bojim, ker itak je pomembno vzdrževanje rezultatov. LP, Ž



jezka

Se strinjam, ampak poleti, ko je najbolj vidno, se čez dan težko namažeš z anticelulitno kremo, ker zna na soncu prav grdo reagirat, pa še večinoma se takrat namažeš s tisto za sončenje... Zvečer pa mene ta zame edina učinkovita tako peče, da ne pride v poštev (če sem čez dan na vročem, ni nujno na soncu)...

In tako se je eno poletje pač končalo z najgršim celulitom doslej

 

čoko

jezka  

član od: 30.11.2010

sporočila: 4

29. mar 2011 20:59

čoko je napisal/a:

jezka je napisal/a:
Sama se jojo efekta ne bojim, ker itak je pomembno vzdrževanje rezultatov. LP, Ž



jezka

Se strinjam, ampak poleti, ko je najbolj vidno, se čez dan težko namažeš z anticelulitno kremo, ker zna na soncu prav grdo reagirat, pa še večinoma se takrat namažeš s tisto za sončenje... Zvečer pa mene ta zame edina učinkovita tako peče, da ne pride v poštev (če sem čez dan na vročem, ni nujno na soncu)...

In tako se je eno poletje pač končalo z najgršim celulitom doslej

 

čoko
Katero si uporabila anti-celulitno ali tisto nočno? A misliš, da če jo začnem uporabljati že zdaj, pa ne bo vzdržalo efekta do poletja? LP, Ž jezka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. mar 2011 21:45

Ladies

vse kreme delujejo, če jih uporabljamo celo leto. Na tistih, ki imamo za celulit boljšo genetiko bolje, na tistih s slabšo genetiko malo manj, ampak opazi se. Pa na tistih, ki ne jemo hrane, ki dela celulit, se opazi bolj, na tistih, ki jedo masten  in slan džank, pa manj.

Ali pa vsaj 11 mesecev na leto. Konec koncev, ali se uporablja krema za telo (ki jo je treba tudi uporabljati celo leto) ali pa kombiniramo na enih delih eno kremo, na drugih delih pa drugo. In to, da se telo po tuširanju namaže s kremo, spada v tem stoletju v osnovno higieno, približno tako, kot se umivajo zobje.

 

Ampak ključno pri vsem je celo leto ali pa skoraj celo leto. Nazivi produktov niso tako važni.

Če pa kdo misli, da se bo do poletja kaj bistveno popravilo....hja, se bo, ampak do naslednjega poletja, ob celoletnem tretmaju.

Vendelina jr.

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

29. mar 2011 23:01

Meni je bila tudi Cekropia od Afrodite do sedaj še najboljša. Pa tiste njihove svetlo zelene pajkice, pa na telovadbo. Pa bog ne daj, da bi me kdo videl... zoja2 Sporočilo je spremenil(a) zoja2 dne 29. 2011 23:02

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

30. mar 2011 20:41

[citat=--jezka--] 



čoko[/citat]

Katero si uporabila anti-celulitno ali tisto nočno? A misliš, da če jo začnem uporabljati že zdaj, pa ne bo vzdržalo efekta do poletja?

LP, Ž

jezka[/citat]

Od Somatoline nočno, pa ni bilo nič efekta, od Afrodite pa tisto zadnjo omenjeno, ki jo ima tudi Zoja, pa se je fajn poznalo, ampak tam je pa šlo tudi pošteno nazaj...

Ne vem, če se boš redno mazala se zna kaj poznat, pa če boš tudi poleti uspela mazat...

Pa fajn masirat seveda in pit dosti vode, pa čim manj soli...

čoko

jezka  

član od: 30.11.2010

sporočila: 4

9. apr 2011 9:56

Sem še malo raziskovala in prišla do FB strani Somatoline in imajo eno svetovalnico s strokovnjakom. Jaz grem kar tja vprašat, kaj naj naredim. jezka

jana.l  

član od: 12.4.2010

sporočila: 42

14. apr 2011 10:58

Jezka kakšen odgovor si dobila v svetovalnici na FB? jana.l

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti