Slaščičarne v sloveniji

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

22. mar 2011 7:40

Jp, tiramisu v Piazzi je res 

Loni Makaroni

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

22. mar 2011 8:06

Kaj pa severena Primorska- od NG do Trente? Ko grem tja cez, moram obnezno na kaksno sladico, pa sem vec ali manj zmeraj razocarana. Vcasih so imeli v hotelu Alp v Bovcu sadne torte, zaradi katerih je bilo vredno narediti nekaj deset kilometrov vec . Kaj pa zdaj, je kje kaksna dobra slascicarna(hotel) da si spet lahko privoscim res dobro sladico/sladoled? lp lučka

Amanda Angelic  

član od: 11.3.2010

sporočila: 172

22. mar 2011 8:34

Lučka,

Amanda Angelic je napisal/a:
Sladoled: slaščičarna Rafaelo v Kanalu ob Soči.

 

tudi tortice niso tako slabe, ampak sladoled je pa res 1A!! Kar mi je tudi všeč pri njih je, da kuhajo Illy (se opravičujem, če tole izgleda kot reklama).

 

Sicer pa imajo odlične palačinke z raznoraznimi nadevi v Solkanu v restavraciji Soča. Potem pa že počasi zmanjka dobre ponudbe ... oz. trenutno se ne spomnim nič več kaj takšnega.



Amanda Angelic

Sporočilo je spremenil(a) Amanda Angelic dne 22. 2011 08:35

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

22. mar 2011 8:40

Hvala lepa Amanda, ce pa se se kaj spomnis, napisi, bom zelo vesela. lp lučka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. mar 2011 8:52

Če človek na potovanju kaj pogreša - potem jaz pogrešam ponudbo sladoledov, ker takošno, kot je v pešconi v našem lepem mestu, ko imajo izvrsten sladoled na skoraj vsakih deset metrov....je hudičevo težko najti. Mi še ni uspelo.

Vendelina jr.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

22. mar 2011 8:58

tjas je napisal/a:
Ledeni veter v slaščičarni v Lendavi (pri pošti, imena si nisem zapomnila).

tjas
V tej slaščičarni je vse božansko...od sladoleda do slaščic! Ognjič

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

22. mar 2011 9:03

Vendelina jr. je napisal/a:

Če človek na potovanju kaj pogreša - potem jaz pogrešam ponudbo sladoledov, ker takošno, kot je v pešconi v našem lepem mestu, ko imajo izvrsten sladoled na skoraj vsakih deset metrov....je hudičevo težko najti. Mi še ni uspelo.



Vendelina jr.

Ma niti ni ( hudičevo težko najti ), recimo ulica Florida v B. Aires ali Peatonal Saramiento v Mendozi ali Avenida San Martin in Bd. Mitre v Barilochah ali..........

ežoj

asimetra  

član od: 2.1.2008

sporočila: 173

22. mar 2011 9:09

Na gorenjskem imajo meni osebno zelo dober sladoled v Ambientu v Radovljici, tortice pa v Lescah v Ježku. LP asimetra

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. mar 2011 10:20

ežoj je napisal/a:

Vendelina jr. je napisal/a:

Če človek na potovanju kaj pogreša - potem jaz pogrešam ponudbo sladoledov, ker takošno, kot je v pešconi v našem lepem mestu, ko imajo izvrsten sladoled na skoraj vsakih deset metrov....je hudičevo težko najti. Mi še ni uspelo.



Vendelina jr.

Ma niti ni ( hudičevo težko najti ), recimo ulica Florida v B. Aires ali Peatonal Saramiento v Mendozi ali Avenida San Martin in Bd. Mitre v Barilochah ali..........



ežoj

 

Daj mi raje tozadevne koordinate za Čile.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti