Slaščičarne v sloveniji

Mamka Bršljanka  

član od: 24.5.2012

sporočila: 255

24. feb 2013 15:33

limnol je napisal/a:

mamamia je napisal/a:

No ja, dve kulinaričarki sva se pred nekaj dnevi tudi žrtvovali in testirali štiri tortice, v Mb, in če katera želi ponoviti test ali testirati tisto, kar medve nisva, prijazno vabljena ... (no, medve sva pili čaj ...)


mamamia

 

Žrtev je bila strašna (priporočam čokoladno).

Naor, če iščeš tistih par kilc, ki je zapustilo tvoje telesce - bi bilo možno, da so pristale na mojem? Eden mora biti kriv, pa eden bo moral teči namesto mene, ko bo skopnel sneg..... bom danes raje utapljala črne misli v gogini alpski torti. V slabem vremenu se človek mora razvedriti.


Sonja

 

limnol, zelo zabavno te je brati!

Mamka Bršljanka

zoyaa  

član od: 1.8.2011

sporočila: 88

18. sep 2013 13:34

Mogoče ste o tem že govorili, pa vseeno, kdo ve za kakšno rees dobro slaščičarno na notranjskem?berzo na vrhniki je že prevečkrat obiskan, za drugo pa skoraj ne vem...veste vi?

Hvala za odgovor in lep dan

zoyaa*

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

18. sep 2013 19:41

naor je napisal/a:

Vesnuska, a si ti jedla to Zvezdino švicarsko rezino? Jaz sem jo opisala kot sem jo, edino za kremo ne dam roko v ogenj, a je bolj vanilijeva ali iz rumenjakov. Sicer zelo dobra, samo jaz bi malo manj sladko. Nisem pa še šla po repete, bom to storila najbrž danes. Meni je na pogled bolj kot krem šnita.

 

 

 



naor

Žal te moram razočarati, da v Zvezdi delajo vse torte iz praškov. Sicer iz najdražjih praškov, ampak še vedno iz praškov. Je pa tudi meni zelo dobra švicarska rezina in mi je bolj podobna masi za tiramisu, kot za kremšnite.

Suzi

Aljo  

član od: 19.10.2005

sporočila: 90

19. sep 2013 6:38

Mantova na Vrhniki.

Aljo

raspberrycupcake  

član od: 24.9.2013

sporočila: 11

24. sep 2013 14:44

Pri vikiju smo letos naročili toro za rd in je bila odlična.

 

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

24. sep 2013 17:39

Tole pri vikiju najbrž misliš tistega v Ljubljani...., da bodo tudi iz drugih delov Slovenije vedeli o kateri slaščičarni govoriš.

Lp, Saša

Mir in dobro!

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

24. sep 2013 22:15

Samo da se ji ne bo reklo Vesela Salmonela

Veliko sreče!

Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 24. 2013 22:16

zoyaa  

član od: 1.8.2011

sporočila: 88

25. sep 2013 6:37

Katarina K, tvoje torte so uaaaau :) kot da bi gledala torte Buddya Valestra (Oddaja Cake Boss na TLC)

 

torej, kraaaaaasne sooooo

zoyaa*

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti