Pogodba o prenehanju delovnega razmerja

neznan uporabnik

27. mar 2011 8:39

Tudi jaz se odkrito postavljam ob Frinino mnenje. Sem sam zgubil službo in mel nekaj mesecev opravka z zavodom za zaposlovanje. Hvala bogu,da samo nekaj mesecev. Službo sem si itak sam našel. Ampak ob odnosu,ki so ga tam sedeče in sedeči imeli do mene, sem se pošteno zamislil. Tudi v to smer,da vsi, ki so tam prijavljeni ne znajo tako iz tira past kot jaz. Jaz sem pač izterjal tam jasno in glasno tisto kar so bili dolžni sedeči delat. Samo vprašal sem se, ljubi bog,kaj pa tisti,ki so nemo sedeli pa muksnit niso upali,ker je kaka nafrfruljena madam tam sedela. In veliko je takih,ki se takih nafrfruljeno spedenanih dam in gospodov tam vstrašijo in so pol še bolj brezmočni. Sem sam imel svetovalko najprej in pol svetovalca. Vse kar sta nardila je bilo to,da sem jaz moral ob določeni uri prit tja, so me evidentirali. Nato so me vprašali,če naslov in telefonska še ista. Nakar je blo rečeno,da služb itak ni. In se je sprintalo vabilo za naslednji randi. 5minut je trajalo vse skupaj. No,ne mi rečt,da tam ravno kaj preveč delajo, razen,da so strahotno psihično baje obremenjeni,ker pač morajo stranke sprejemat. Pa te stranke majo težave,ki jih tam zaposleni ne znajo al NOČEJO reševat. Ker, znajo že, samo, če bi reševali zadeve, za kar so plačani, bi tudi DELATI morali. Iz tega pa sledi,da bi jih več kot polovica že zdavnaj bila odpuščena. Ker enostavno delajo vse drugo, samo tistega ne, za kar so plačani.

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti