Viktorji 2010 modni pregled

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. jun 2014 7:13

Vanjič, paralela z Disneyevo deklico je zadetek dneva

Vendelina jr.

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

11. jun 2014 8:04

Saj mogoče je ravno v tem problem -  da skušajo tekmovati/se primerjati z Američani, namesto da bi imeli lasten stil in smisel za oblačenje....

@ Vendelina, moj point je bil samo, da transparentni del njenih oblačil skazi vse ostalo, vključno s poskusom 'erotizacije'...sicer pa dejansko zgleda dosti starejša od 17 let (sama bi ji prisodila 20+), vendar pa temu ni tako  zaradi izzivalnega načina oblačenja.

Ali ja takšen način oblačenja pameten oz. primeren, bi bila pa že samostojna tema za razpravo. Meni se zdi enostavno neokusno in bi po moje izgledalo dosti bolje, če bi nosila samo kratke hlače in kakšen bolj dodelan top brez te transparentne krame. Postavo ima dobro, tako da jo verjetno ne želi ravno skrivati, heuehue.

Na splošno pa je vendarle malo smešno (ali žalostno), da se znajo npr. na maturantskem plesiu obleči bolj ustrezno in v stilu, kot pa na takih prireditvah (sodeč po slikah moje srednje šole). Kot že rečeno ... too.much.tryharding.

Life is war against boredom~

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

11. jun 2014 8:27

Meni so bile na tem sejmu še najbolj všeč Demetra Malalan (tamala Ribič Đurićeva bi se lahko učila pri njej), Polona Kasal in Teja Gregorin.

Vse ostalo je bilo bolj ali manj obupno, sem se pa fino nasmejala izjavi ene naše blogerke, ki je napisala: "Rebeka pa mora nujno odložiti turban; še Bagola je bil videti bolj ženstveno od nje."

     

Btw, Bagola in Iva Kranjc sta menda stilsko najbolj drzen par.

saša

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

11. jun 2014 13:35

Oh, dej no precej debele noge ima Kranjčeva in sandali jo ne glede na višino podplatov uvrščajo med kratkonoge

celinske Slovenke.

nola

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. jun 2014 19:06

Bagolina frizura je pa frizurni Černobil....

Vendelina jr.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

12. jun 2014 1:40

Haha "stilsko drzen par"

Kaj pa je Gotarjeva mislila s tole opravo? A je morda vzporedno potekalo "tekmovanje v stilski drznosti"?

No, ja ... Rebeka bi se pa lahko naučila, da razen Eve Ane Kazič (Allaroundeve) v turbanu dobro izgleda verjetno zalooo malo deklet izpod Alp Pravzaprav bi se lahko pri Ani Evi stila učile kar vse "Viktorske rdečepreprožnice".
Demetra je bila luštna, čeprav se mi zdi za tako mlado dekle tale črni "kombinezon" malce "preresen/starikav". Polona Kasaj v mini izvedbi mi je bolj všeč
Ampak vsekakor raje vidim malo "preresno" Demetro, kot recimo 6 Packovo muzo v tejle čudni opravi:


Aja, med najstniškimi stajlingi pa zame absolutno zmaga hči Tine Gorenjak

Mojca

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. jun 2014 8:47

Alenka Gotar ni obiskala Vendelininega tečaja oblačenja in evo-ti-ga-na....

Vendelina jr.

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

12. jun 2014 11:09

Jaz to še noseča ne bi oblekla... Res ni lepo. Pa tale 6 pakič ima preveliko glavo za očala, ki jih nosi (tako se zdi).

Lopatka

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

12. jun 2014 11:52

Mojca, a teb so tud tiste mačke na oblekici všeč? Luštna je, res.

saša

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

12. jun 2014 12:52

^Se strinjam.

Ona in še peščica ostalih so res 'the saving grace' celotne prireditve, hoho.

Life is war against boredom~

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti