Najljubši sendvič

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

2. nov 2012 11:20

Naor: pregovor napačno citiraš. Ni "zemlja" ampak neki drugega. Če že, bodi natančna .

hedonist

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

2. nov 2012 11:48

Hedonist, ti bom odgovorila takole : moj sin obožuje coca colo, jaz sem pa odločno proti pitju te pijače. Večkrat sem že rekla, da bi več naredil zase, če bi spil en pir kot pa coca colo. On se rad šali, pa pravi, mami ti mene nagovarjaš k alkoholizmu.

Pregovor je res malo drugačen, ampak jaz sem lepo vzgojena. Zemlja kot taka je naša roditeljica, mi pa smo si izmislili variacije na isto temo. Jaz vztrajam pri zemlji, z malo ali veliko začetnico. Kajti tudi mlajši berejo te forume. In kot pri jedi doma ali v restavraciji. Doma si hrano tlačimo v usta tudi z noži, v restavraciji pa tega ne delamo. Ah, ta dvojna morala. Sama nisem nič boljša, razen, da ko zeham, si tudi doma dam roko na usta. In juhe ne srebam ne doma, ne zunaj. Vse sorte smo, a ne?

Želim vam lep novembrski dan!

 

 

 

 

 

naor

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

2. nov 2012 11:59

Matr, čist vsako temo pokvarite in obrnete na sex, tukaj nas je nekaj resnih, da nam je kar nerodno odpret tako temo.

Samo se še manjka, da nekdo predloži sendvič iz enega ameriškega filma, ko blondinka pride iz velemesta v vukojebino, da se loči, pa je dobijo dva stara kamerata ( se mi zdi na plesišču ) in z njo  naredijo sendvič..........

ežoj

Mygrace

sporočila: 6506

2. nov 2012 12:01

In potem ona nikol več ni bila taka, kot prej......

 

(sem že skoz sumla tega našga NOMNOM press)

Mygrace

začetnik  

član od: 14.3.2005

sporočila: 113

2. nov 2012 12:06

Ma ajde Ežoj pa MyGrace, pa kje ste se vidva  našla s takimi primitivnimi.

začetnik

Mygrace

sporočila: 6506

2. nov 2012 12:26

Na Kulinariki, Začetnik, na Kulinariki...

Mygrace

začetnik  

član od: 14.3.2005

sporočila: 113

2. nov 2012 12:41

 

MyGrace, a maš mogoče kakšno hčerko (ki jo dobita dva kamerata, in z njo naredijo sendvič...)in potem ona ni bila več taka kot prej...

Mal je treba pazit, kako se z jezikom opleta.

 

začetnik

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

2. nov 2012 12:52

začetnik je napisal/a:

 

MyGrace, a maš mogoče kakšno hčerko (ki jo dobita dva kamerata, in z njo naredijo sendvič...)


začetnik

 

Začetnica

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

2. nov 2012 13:55

proxima je napisal/a:

Jaz si pa ne morem kaj, ko berem taka modrovanja, da ne bi pomislila, hudič, kako tak človek seksa..

(brez zamere, proxima svina press)

 

Gracias, proxima. Tole misel sem imela tudi jaz na papirju, pardon, računalniku al' je bil mogoče iPad al' telefon. Je bilo malo manj eksplicitno, pa sem bila prepričana, da me bodo po prstih.

 

 

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti