Najljubši sendvič

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

23. mar 2011 14:55

Ja, ja, japaja pred Modno hišo so jih tudi prodajali, ja. Ampak tiste na žel. postaji so bile za nas, podeželane najnajboljše, čeprav so bile najbrž enake, kot tiste, ki so bile tebi bližje.

 

rosie

neznan uporabnik

23. mar 2011 14:57

Pa vajenci so iz tistih "naših" trgovin zastonj dostavili fasungo na dom (in je v žep kapnilo za eno Lučko)

Edino postreščki so bili meni antipatični sto na uro. Na koncu poti so nabili ceno in izsiljevali. Mafija, haha!

Njihovi nasledniki taksisti so pa uzurpirali Prešerca itak in vsem na očeh "razdeljevali" od informacij do bolj materialnih artiklov.. topogledno je bil res skrajni čas, da se je Prešernov trg pometel.

 

 

 

Okej, vrnite se na temo, prosim

vede moderatorja

japaja

facko  

član od: 6.2.2003

sporočila: 47

23. mar 2011 20:03

Zanimivo je brati spomine - našteti kraji, takole predstavljeni skozi tuje oči in okrašeni z detajli otroštva nekoga drugega, zasijejo v eni čisto posebni luči. Hvala, Japaja.

facko

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

23. mar 2011 22:23

rosie je napisal/a:

Ja, ja, japaja pred Modno hišo so jih tudi prodajali, ja. Ampak tiste na žel. postaji so bile za nas, podeželane najnajboljše, čeprav so bile najbrž enake, kot tiste, ki so bile tebi bližje.

 



rosie

Jaz sem tudi iz podeželja, se spomnim klobasic, božanske so bile. Smo vedno rekli, da si bomo "....privošli eno pečenico...." - se mi še danes zdi, da so bile pečenice.

lp

cervus

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

23. mar 2011 22:41

elaphus, meni se pa zdi, da niso bile pečenice, vsaj ne take, kot jih poznamo na podeželju. Se mi zdi, da so bile te nekako bele, popečene so bile seveda rjave barve, naše, kmečke pečenice so pa rdeče, ko so surove.

Moram nehat smetit

rosie

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15151

24. mar 2011 13:19

Zame najboljši sendvič polnozrnata žemlja, notri namaz iz skute, solata, rezina kuhanega pršuta, sir, domače kumarice, paradižnik, paprika, olive, ketchup  (včasih hren) pa na hitro segret v toasterju.

Pa kdaj za zajtrk, polnozrnata žemlja namazana z tamarjem, rezino sira,  rezino avokada, rezina paradižnik in pikica ketchupa pa zapečeno kot toast. Njami.

Ne morem pa pozabiti iz svoje mladosti nakupovanj v Italiji. Svež kruh, mortadela da si videl čez njo in brie...

 

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

24. mar 2011 19:10

Izven konteksta sicer, nisem ljubitelj sendvičev, čeprav je na teh petih straneh kar nekaj posnemanja vrednih idej, zakaj je violy zbrisala vprašanje????

peter

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

24. mar 2011 19:35

Po moje zato, ker smo se ji zamerili, vsaj nekje je nekaj omenila.....da z nami pa ne bo več, ker smo...ali ker nismo......

rimljanka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

24. mar 2011 19:46

Japaja, prav lepo si opisala Ljubljano. Veš, jaz nisem bila iz Centra, ampak iz Bežigrada. Kadar je šel moj oče v Center, je vedno rekel, da gre v mesto. Saj smo bili praktično na deželi, obdani z njivami, kjer smo rabutali koruzo in ob naši hiši je cvetele ajda. Res lepi spomini. Na Nazorjevo pa naju je mami peljala na torte. Še danes imam v ustih okus tistih dobrih tortic.Nasproti kina.

Ja, včasih smo rekli šunkenžemlje, danes pa so to sendviči. Bile so najboljše na svetu. Danes imamo sendviče vseh sort, kar si jih sploh lahko zamisliš. Bogve, če si bodo naši otroci tako zapomnili te današnje sendviče, kot smo si me naše, pa tiste klobase z železniške postaje?

 

naor

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

24. mar 2011 20:12

SE bojim, naor, da ne. Vsaj slabo kaže.

Je pa res, pogret pinki, poleg internata, kar nekaj let nazaj, z majonezo, se ga bom najbrž še dolgo spominjal... Nič posebnega sicer, bolj spomini na šolska leta .

peter

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti