Najljubši sendvič

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

2. nov 2012 18:00

No pa ima koega Brando idejo za top sendvič.....:)

hedonist

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

3. nov 2012 8:22

hedonist je napisal/a:

Naor: pregovor napačno citiraš. Ni "zemlja" ampak neki drugega. Če že, bodi natančna .



hedonist

Šta sve majka rodi, a zemlja nosi.....

lp

cervus

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

5. nov 2012 15:03

Ah, nisem manijak na sex. Mi je 2 urna debata na nivoju ob perfektni vroči beli kafici in domačih keksih v veliko večje veselje. To plemeniti in širi obzorja.
Če samo pomislim, kako sem včeraj v Sparu stal in 15min izbiral ali bi vzel cvetačo in korenček, ali bi si rajši naredil eno fajno UNITED COLORS OF BENETTON solatiko. Taaaak me je mantral okus po fižolu in koruzi da vam sploh ne morem povedati. 
Tisti okus, tista sladkost koruzike, pa dodano bučno olje, čebula ter druge povrtnine. Ampak lej ti hudiča, mi pa je izredno zadišala zelenjavna juhica! GOSTA, prav tako združene barve B., fajn nabasana z grahom. Ah, ah, še sedaj mi tečejo sline.
Sem imel cvjetač in korenček že v košarici, pa ceno gor. A po 15min, je prevladala solatika. Še taaako fajn toplo je bilo, da je jeziček na tehtnici kar sam skočil na nekaj poletnega. Ahhh jaaa.
No, saj, odločitev je bila na mestu.
Je danes veliko bolje zapasala domača mineštrica, krepka da je žlica stala, glede na dejstvo da mi je eno urni sprehod po mestu prinesel TOTALNO premočene čevlje, nogavice, ter prepite hlače do kolen. Nooooro, kakšni naliv. 
Upam da ste vsi celi in zdravi, pa prav tako vaši bližnji, vaše hišice ter materialne dobrine. 

Aja, perfektna bela kafica, glede na razmere ino življenski prostor kjer se nahajam: ČAJNICA ČAJEK,KALVARIJA,ROŽMARIN,MARPURGI




---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Matena1968  

član od: 12.8.2012

sporočila: 32

5. nov 2012 16:24

 olivna ciabatta, notri na eni strani na tanko namazana majoneza, sveže kumare, na tanko narezana mortadela, kos sira in kalčki. Vse skupaj malce zapečeno v toasterju, da je ravno prav hrustljavo. Njam :)

Matena1968

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

5. nov 2012 19:09

MBrando je napisal/a:

Ah, nisem manijak na sex. Mi je 2 urna debata na nivoju ob perfektni vroči beli kafici in domačih keksih v veliko večje veselje. To plemeniti in širi obzorja.

---

 

Evo, Proxima! Zdaj pa vemo....

 

Brando, tebi pa en XXL 

Sonja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. nov 2012 19:49

Now we need more than we needed to know.

Vendelina jr.

minka2  

član od: 10.6.2009

sporočila: 123

5. nov 2012 20:00

"Če samo pomislim, kako sem včeraj v Sparu stal in 15min izbiral ali bi vzel cvetačo in korenček".

"Sem imel cvjetač in korenček že v košarici, pa ceno gor. A po 15min, je prevladala solatika"

MBrando, si v penziji ali delaš na sončni upravi?

 

minka2

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

5. nov 2012 20:42

minka2: ne eno ne drugo. A vam še vedno rahljam živce? 

Vandelina: Hihi...zacumprana debata 

Limnol: ENAKOOOOOOOO 

Matena1968: Ohohoho!!! Naslednjič na krožniku. Definitivno!!! 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Amelia  

član od: 9.11.2009

sporočila: 322

5. nov 2012 20:45

Nevem, ce tema najlubsi sendvic se velja no vseeno napisem spomine na moj  nepozabljiv sendvic.

V tistih casih nismo imeli krompirjevih pocitnic, ampak smo bili pouka prosti en dan, ko se je pobiral krompir mislim na nekem drzavnem posestvu. Zdi se mi, da je bilo to v cetrtem razredu osnovne sole. Nabirali smo ga v gajbe in nosili na konec njive. Ko je prisel cas za kosilo je nekdo prinesel celo gajbo sendvicev in to prerezana sveza velika zemlja v njej velika rezina sunke sira in nekaj rezin vlozene hrustljave kumarice. Kaj smo zraven pili se ne spomnim vec vem pa, da jebil sendvic bozanski.

Amelia

Matena1968  

član od: 12.8.2012

sporočila: 32

6. nov 2012 9:08

Aja, pa še enega sem se spomnila, ki me ponese daleč v mladost :) v osnovni šoli smo imeli za malico polbel kruh, kos sira in kislo zelje. Še vedno si ga kdaj doma pripravim in uživam v obujanju spominov.

 

MBrando sendvič je definitivno vreden greha

 

 

Matena1968

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti