Pripombe in pohvale

SpringFlower  

član od: 19.11.2003

sporočila: 35

tema odprta - 19. nov 2003 14:45 | ogledi: 23.363 | odgovori: 17

Čisto "frišna" članica sem, čeprav že dolgo prihajam na KulSlo neprijavljena

Ker nisem vedela kje bi vas drugače pozdravila in pohvalila, vam pač kar tukaj povem, da ste mi strašno luštni, da niti ne govorim kako zelo mi je vseskupaj tule v pomoč včasih.

Da ne bom preveč čvekala za taprvič, samo še en lep novemberski dan vsem skupaj *

Vesna

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

19. nov 2003 16:45

Vesna hvala! Dobro nam dene malo pohvale Bojan

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

20. nov 2003 9:33

Vec kot nas bo, boljsa bo Kulinaricna Slovenija! Tudi tebi lep dan Vesna Pozdrav vsem Henri

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

21. nov 2003 9:28

Pozdravljena VESNA , več glav več ve ,dobrodošla v največji kuhinji Slovenije . POZDRAV Marta

vesna.p  

član od: 21.12.2003

sporočila: 32

21. dec 2003 19:45

No, pa še jaz izkoristim isto "finto" kot moja soimenjakinja in vas vse skupaj lepo pozdravim! Vašo stran sem danes prvič obiskala zjutraj in jo še zdaj listam. No s presledki seveda. Nekaj je bilo treba tudi skuhat. Nameravala sem pripraviti še nekaj sladkarij za praznike pa mi ni uspelo, ker sem prebrala preveč vaših receptov in se ne morem odločiti kje naj začnem s preizkušanjem. Pa da nebo kdo dodan p v podpisu narobe razumel ( berem namreč, da se radi tudi "zezate" )!!! Ker nisem edina Vesna sem pač dodala prvo črko priimka. Vesna.p Sporočilo je spremenil(a) vesna.p dne 21. dec 2003 19:45:47

SpringFlower  

član od: 19.11.2003

sporočila: 35

22. dec 2003 10:57

Čau Vesna. In vsi ostali tudi seveda. KulSlo je postala ena od mnogih mojih priljubljenih on-line postojank, če drugega ne na hitro "prečekiram" kaj je novega. Prijetno okolje je postalo tule. Veliiiko prijetnih ljudi. Hja, kdor kuha zlo ne misli Naj se vam danes bele mehke snežinke topijo na toplih ličkih, jutri bo tako ali tako samo še plundra... Vesna

bamfel  

član od: 4.9.2013

sporočila: 4

26. maj 2015 17:53

Izkoriščam staro temo.

Iz dna srca se vam jaz in moji domači zahvaljujemo, ker ste iz enega dekleta, ki ni maralo kuhati, ustvarili kuharskega mojstra, ki ob vsaki pogostitvi znova "sezuje" goste.

Čisto iskreno: česarkoli iz teh receptov se lotim, je čista špica. Pa naj bo novoletna večerja, slavja taka in drugačna, monopoli party v soboto zvečer ali pa kar tako, ker zunaj dežuje, jaz pa nimam kaj delati.

Rada vas imam! 

bamfel

Celeste  

član od: 22.3.2015

sporočila: 36

25. maj 2017 19:31

Zdravo!

Spletna stran mi je zelo všeč, super se mi zdi, da imamo hkrati kuharsko bukvo in mesto za izmenjavo mnenj in izkušenj - tako je kulinarično udejstvovanje še vznemirljivejše :)

Všeč mi je beležka, v katero lahko shranim najljubše recepte, vendar imam težave z organizacijo ... Zelo bi mi bilo všeč, če bi uporabnik shranjene recepte samostojno razporejal v rubrike ali mape ali jih vsaj označil, npr. 'preizkušeno', 'kosilo', 'zabave', ... saj bi to zelo olajšalo brskanje med recepti v beležki.

Ne vem, koliko se da v to smer narediti, vendar bi ta pridobitev po mojem mnenju koristila marsikateremu članu z velikim apetitom za recepte ;)

Celeste

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. maj 2017 10:54

Hvala za mnenje o strani.

Imamo namen dodati kakšno novo možnost receptom v beležki, se zavedamo, da imate nekateri precej receptov in je beležka postala nepregledna. Verjetno bomo res naredili , da boste recepte lahko označili in potem filtrirali po teh oznakah. S tem da si oznake lahko naredite sami. Na ta način bo lahko imel recept več oznak, kar bi v primeru map bilo težje.

Jernej - administrator kulinarika.net

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

28. maj 2017 13:26

Do takrat se da pa kar solidno krmariti po kategorijah receptov.

lp

mzm

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti