Katera od dveh(gostilne v kobaridu)

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

tema odprta - 13. mar 2011 11:23 | ogledi: 13.265 | odgovori: 10

Prosim tiste, ki ste doma blizu ali poznate obe in ste bili v kateri izmed teh, da mi svetujete, katero od teh dveh gostiln, specializiranih za morsko hrano, naj izberemo: Kotlar ali Topli val?

Ker nas je okrog 20, info po telefonu so pa bolj skope, bi prosila za mnenje. So cene res tako visoke? Vsake info(tudi na ZS ) bom zelo vesela.

Hvala.

Kotarca

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

13. mar 2011 15:56

Midva sva bila pri Kotlarju precej razočarana tako nad hrano kot postrežbo. Druge variante ne poznam, je pa v okolici nekaj drugih dobrih variant (vendar ne ravno za morsko hrano), ki bi jih raje izbrala. strelka

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

13. mar 2011 16:28

Topli val in Kotlar niti po kvaliteti niti po cenah nista daleč narazen. Oba sta solidna. Če boste že v Kobaridu, se rajši zapeljite še tiste tri kilometre do Hiše Franko, ki je res vrhunska. Ena najboljših, če ne celo najboljša daleč naokoli.

nola

bios  

član od: 3.3.2006

sporočila: 72

15. mar 2011 10:32

Pred dveme letoma smo se sprijateljicami potepale po tem koncu. Ustavile smo se v Hiši Franko pa so nam kar pri sprejemnem pultu dali jedilni list- stoje, pri tem,da je bilo vse prazno. Tudi vprašali niso, če bi sedle oz. kaj popile in si tako v miru ogledale jedilnik. Lahko, da je vrhunska, prijazni pa niso bili. bios

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

15. mar 2011 12:01

Jaz vam svetujem sledeče, kot to prakticira moja kolegica kadar povabi večjo skupino ljudi. Obišče obe gostilni in naroči nekaj od jedi, ki se jih bo jedlo tisti dan ,ko bo večja skupina ljudi. Se povpraša po ceni, če imajo kaj posebnega za ponudit. Pa obvezno koliko prej je treba rezervirat, pa se mogoče tudi okvirno dogovoriti glede hrane. Tako lahko primerjate ponudbe in se odločite za tisto, ki vam bolj odgovarja. Pa še pripravijo vam, da ne boste tako dolgo čakali. Kotlarja so uvrstili med seznam najboljših gostiln v Sloveniji, Toplega vala pa ne (glej www.gurman.si)

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

16. mar 2011 4:20

Hvala vam, sem se odločila za Kotlarja, pa kar bo, bo.Poročam. Zdaj me pa zanima(da ne bom izpadla butasta ampak bolj redko zaidem v nobel gostilne, zato ne vem). Moja prijateljica me je prosila, naj ji prinesem njihovo ponudbo in cenik za domov, da si bo v miru ogledala in se kasneje odločila za gostilno in izlet v te kraje. Je to dokaj v navadi, ali me bodo čudno pogledali, ker takih info. ne dajejo? Kako naj sploh vprašam? Sicer mi pa zdi zelo pameten trixin predlog, samo za tokrat je malo pozno. Kotarca

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

16. mar 2011 11:18

Nekatere gostilne imajo celo na spletni strani objavljene ponudbe. Vljudno jih prosi in obrazloži prijateljčino željo, saj te nenazadnje lahko samo zavrnejo...Morda pa bi ji ponudbo lahko poslali po mailu, kar je še bolj praktično...

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

16. mar 2011 15:07

strelka je napisal/a:
.... je pa v okolici nekaj drugih dobrih variant (vendar ne ravno za morsko hrano), ki bi jih raje izbrala.

strelka

Ali lako napišeš, kaj svetuješ?

Kakšne so cene pri Hiši Franko?

rdkapica

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

16. mar 2011 17:40

rdkapica je napisal/a:

strelka je napisal/a:
.... je pa v okolici nekaj drugih dobrih variant (vendar ne ravno za morsko hrano), ki bi jih raje izbrala.

strelka

Ali lako napišeš, kaj svetuješ?

Kakšne so cene pri Hiši Franko?

rdkapica
Npr. Dobra Vila v Bovcu ali Hiša Franko. Obe višji cenovni rang, Franko ima celoten cenik objavljen na spletni strani. strelka

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

21. mar 2011 5:54

Velikokrat sprašujemo, dobimo dogovore in nasvete, ampak povratnih info pa ni. Zato se mi zdi prav, da nekaj napišem. Bili smo pri Kotlarjevih in lahko povem le najboljše. Prijten lokal je bil nabito poln, kljub temu smo bili zelo hitro postrežni. Hrana odlična, cene za to, kar smo dobili, sploh niso pretirane. Naj le povem, da tako dobre gibanice nisem nikjer jedla, niti v Prekmurju ne.Kljub pomanjkanju časa si je lastnica vzela čas in mi dala vse informacije tudi za mojo prijateljico. Kobaridčani so res v Evropi.Vse pohvale za za muzej, urejeno okolico in vrhunsko gostinsko ponudbo. Kotarca

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

21. mar 2011 9:02

Torej so upravičeni na seznamu najboljših slovenskih gostiln. Hvala za informacijo.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti