Nosilec za telefon med tekom

vesnal  

član od: 17.12.2002

sporočila: 449

tema odprta - 12. mar 2011 22:36 | ogledi: 11.560 | odgovori: 19

Živjo, ali mogoče kdo ve kje bi se dalo kupit nosilec za telefon za tek (mislim, da pride okoli roke), zaenkrat sem pogledala pri Mobitelu in v Hervisu pa ne vedo kje bi se dalo to dobit?

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. mar 2011 8:35

A da bi še med tekom telefonirala?  Pa saj te vsa sporočila in neodgovorjeni klici pričakajo na telefonu, nič ne zamujaš.

A res niti takrat na gre brez mobitela?

 

Ali pa jaz ne vem, za kaj gre, mislim za kako novo napravo? 

 

Samo vprašam. mamamia

mamamia

Vanilija  

član od: 18.8.2005

sporočila: 208

13. mar 2011 9:21

Vesnal, torbico je mogoče kupiti na superge.si, oziroma v nekaterih trgovinah Tomas Sport. Mamamia, sicer ne vem, v kakšne namene uporablja mobitel med tekom vesnal, jaz ga izključno za poslušanje glasbe. Vanilija

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

13. mar 2011 10:34

Tudi jaz med tekom uporabljam mobitel predvsem zaradi poslušanja glasbe, pa tudi za to da sem dosegljiva če grem tekat med tem ko je je hči sama doma, ali pa na poti iz šole.. Na ostale klice (če so), pa ne odgovarjam.

Imam ga v torbici za mobi na vrvici, okoli vratu in za majico. Včasih pa kar v žepu (odvisno od oblačila).

ATNES

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. mar 2011 17:01

V bistvu je pametno na vsakršnem pohajkovanju (sprehod, nordijska hoja, tek, rolanje) imeti telefon pri sebi. Ne zato, da bi se pogovarjal s svetom, ampak za nedajbože situacijo, če si človek pri tem naredi kakšen zvin, je dobro, da pokliče domov, pa da se ga odpelje do zdravnika. Sama to rešujem tako, da imam eno torbico, ki se jo nosi kot pas - s tem, da je ta stvar že tako ofucana, da se bojim, da bodo šivi popustili. Bo treba do trgovine s športnimi rekviziti,  ni druge.

Vendelina jr.

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

13. mar 2011 21:32

Ko gre "moja polovica" sam tečt kakih 30-40 km vzeme seboj telefon, čeprav je drugače "kronično" brez telefona. Telefon da v torbico za okoli pasu. K

osiris  

član od: 14.6.2010

sporočila: 48

13. mar 2011 21:55

Vesnal, poglej v big bang. Tam jih tudi imajo osiris

vesnal  

član od: 17.12.2002

sporočila: 449

13. mar 2011 22:02

Hvala vsem za predloge kam pogledat, se bom jutri odpravila naokoli in pobrskala po internetnih straneh, ki ste jih predlagali. Mammamia drugače pa uporabljam telefon med tekom zaradi poslušanja glasbe in pa na njem imam naložen program Endomondo (deluje kot Garmin, če tega mogoče bolje poznaš), ki preko satelita kaže kje tečem, meri kilometre, me opozarja kako dolgo tečem na en km, koliko imam do konca, ..., na splošno se pa tudi bolje počutim, če imam telefon seboj, just in case. Hvala

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti