Kuharski tečaj za otroke?

Žabica Regica  

član od: 30.12.2010

sporočila: 16

tema odprta - 9. mar 2011 0:03 | ogledi: 7.554 | odgovori: 2

Zanima me ali obstajajo kuharski tečaji za otroke (8 - 10 let), po možnosti v osrednje slovenski regiji? Nekaj se je že pisalo o tem, nisem pa našla odgovora, ki bi mi pomagal.

Hvala za pomoč!

Žabica Regica

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

9. mar 2011 15:36

Ja potekajo. Bolj točne informacije ti lahko posredujem naknadno, ko se tudi sama res prepričam kako in kaj. Na Izanski , ob sobotah dopoldan. Se pozanimam in ti sporočim.

 

mizarka(http://mizarka.moj-album.com/

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

9. mar 2011 18:08

termini kulinarične delavnice19.3,2.4,16.4,7.5.Cena posamezne delavnice je 30€. na delavnico sprejmejo 10 otrok.Delavnico vodijo študentje drugega letnika višješolskega študijskega programa gostinstvo in turizem v sodelovanju s strokovnjakoma s področja kulinarike in gastronomije.Otroci na delavnici pripravijo več jedi.ki vam jih nato postrežejo med 12 in 12.30 uro.Za delavnico potrebujejo predpasnik in udobna oblačila.Prijave na delavnico na telefonski številki 01 28 07 609 ali e pošti mira.kranjec@guest.arnes.si Kulinarične delavnice potekajo na BIC Ljubljana cesta v mestni log47.Informacije sem vam prepisala iz brošurice,ki jo je moja hčera dobila na informativnem dnevu,. chappy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti