Bo nutella prepovedana?

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

8. mar 2011 13:43

In kako se bo potem tvoja torta pekla?

 

No, po moje v tak ekstrem ne bodo šli.

Atina

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

8. mar 2011 13:46

Mogoče pa bodo nanjo nalepili napis: "Uživanje Nutelle ubija" JanisJoplin

pozejdon  

član od: 3.3.2011

sporočila: 46

8. mar 2011 13:57

Tile evropski gospodje naj se raje ukvarjajao z izdelki, ki so polni nevarnih E-jev, barvil, konzervansov in umetnih sladil, ki so milijonkrat bolj nevarni kot pa sladkor! pozejdon

masters  

član od: 23.5.2009

sporočila: 188

8. mar 2011 14:00

pozejdon je napisal/a:
Tile evropski gospodje naj se raje ukvarjajao z izdelki, ki so polni nevarnih E-jev, barvil, konzervansov in umetnih sladil, ki so milijonkrat bolj nevarni kot pa sladkor! pozejdon
si prepričanj da kile sladkorja in hidrogeniranih maščob škodijo bolj kot dodatki, ki so v zelo majhnih količinah masters

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

8. mar 2011 14:04

JanisJoplin je napisal/a:
Mogoče pa bodo nanjo nalepili napis: "Uživanje Nutelle ubija"

 

Ma dej no...

Potem bi pa morali vsi kadilci nehati kaditi..., če ni v glavi nič ne pomaga, tudi napis ne!

Zdaj mi je jasno zakaj ni več na policah odlična krema Novi.

Živi s srcem, ne z glavo.

pozejdon  

član od: 3.3.2011

sporočila: 46

8. mar 2011 14:09

masters je napisal/a:
pozejdon je napisal/a:
Tile evropski gospodje naj se raje ukvarjajao z izdelki, ki so polni nevarnih E-jev, barvil, konzervansov in umetnih sladil, ki so milijonkrat bolj nevarni kot pa sladkor! pozejdon
si prepričanj da kile sladkorja in hidrogeniranih maščob škodijo bolj kot dodatki, ki so v zelo majhnih količinah masters
Jaz sem napisala ravno obratno - preberi še enkrat. Sladkor škodi bistveno MANJ kot pa nevarni E-ji, umetna sladila, umetne arome, konzervansi. Ti so že v zelo majhnih količinah ZELO nevarni. Ne le, da sem prepričana, ampak to vem. pozejdon

Liguini  

član od: 18.2.2011

sporočila: 23

8. mar 2011 14:14

Se strinjam glede napisa. Vse je v glavah ljudi. Če pa mislijo, da bo ukinitev Nutelle pomagalo pri zmanjšanju debelosti ... ja seveda :) http://kuhinja-s-srcem.blogspot.com

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

8. mar 2011 14:20

Prav zanimivo, da ta komisija, ki nam s takim veseljem vlada, ne najde nobenega pametnega dela!

Tako po občutku bi rekel: Če se planski komunizem ni obnesel, se tudi planski kapitalizem ne bo - je pa v obeh primerih strašno nobl, če si tako mogočen, da se lahko vtikaš čisto v vse!

LP

Sergej

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

8. mar 2011 14:26

anamarija1 je napisal/a:

JanisJoplin je napisal/a:
Mogoče pa bodo nanjo nalepili napis: "Uživanje Nutelle ubija"

 

Ma dej no...

Potem bi pa morali vsi kadilci nehati kaditi..., če ni v glavi nič ne pomaga, tudi napis ne!

Zdaj mi je jasno zakaj ni več na policah odlična krema Novi.

Živi s srcem, ne z glavo.
Ne ne, saj nisem rekla da bo kdo zaradi napisa nehal jest Nutello. Napis pač mora biti, odločitev je pa še vedno tvoja. JanisJoplin

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

8. mar 2011 15:06

Sergej C je napisal/a:

Prav zanimivo, da ta komisija, ki nam s takim veseljem vlada, ne najde nobenega pametnega dela!

Tako po občutku bi rekel: Če se planski komunizem ni obnesel, se tudi planski kapitalizem ne bo - je pa v obeh primerih strašno nobl, če si tako mogočen, da se lahko vtikaš čisto v vse!

LP



Sergej

Tole se mi zdi eden boljših ukrepov naše vlade. Škode nobene.

Očistimo Slovenijo instant zvarkov, namazov in glavne kraljice ned njimi, Vegete, in naredimo iz nje čisto, nedolžno, gurmansko, podalpsko deželico, kjer bo sleherna brbončica spet našla svoj v zvezdah usojeni naravni okus.



Commis débarrasseur

Sporočilo je spremenil(a) zzak1977 dne 08. 2011 15:06

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti