Osmi marec

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

8. mar 2011 16:15

mamamia je napisal/a:

jj, tole je pa boljprimerno za materinski dan ... mamamia



mamamia

 

Ok, ti prlimam še 25.

JanisJoplin

gerna  

član od: 26.11.2007

sporočila: 228

8. mar 2011 16:26

Zelo težko je biti ženska, saj moraš razmišljati kot moški, obnašati se moraš kot dama, izgledati kot mlado dekle in delati kot konj..... LEP 8.MAREC!!!!!!! gerna

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

8. mar 2011 17:08

gerna je napisal/a:
Zelo težko je biti ženska,
saj moraš razmišljati kot moški,
obnašati se moraš kot dama,
izgledati kot mlado dekle in
delati kot konj.....
LEP 8.MAREC!!!!!!!



gerna

 

... in biti v postelji kot ....

 

Itak, da smo popolne.

mamamia

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

8. mar 2011 17:11

JanisJoplin je napisal/a:

mamamia je napisal/a:

jj, tole je pa boljprimerno za materinski dan ... mamamia



mamamia

 

Ok, ti prlimam še 25.



JanisJoplin

 

No, ne bom jezna, če izpustiš, meni je materinski dan bolj tako, no ....

Danes je pri nas v službi ubitačna kombinacija: pust itak, pa 8. marec, za povrh je moj najožji sodelavec na pustno nedeljo dobil sina (na Ptuju, sredi karnevala ...) in njegov oče dela odličen domači liker in nazdravljamo že od jutra ... Ker alkohol je škodljiv in ga je treba uničit!

mamamia

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

8. mar 2011 19:28

mamamia je napisal/a:

Ker alkohol je škodljiv in ga je treba uničit!



mamamia

 

JanisJoplin

modra.vrtnica  

član od: 28.4.2010

sporočila: 46

8. mar 2011 19:50

Noben cvet ni tako lep kot ženska .Noben vetrič ne piha tako nežko kot je nežna ženska .Noben kamen ni tako trd kot je trda ženska.Noben vihar ne prinese toliko dežja ,kolikor solz pretoči ženska in nihče ne premore toliko ljubezni kolikor je ima v sebi ženska.čestitam vsem ženskam ob našem prazniku modra.vrtnica

BigDaddy  

član od: 28.12.2005

sporočila: 28

8. mar 2011 21:08

Janezek: Oči, kaj je to 8. marec? Oči: To je isto kot noč čarovnic, samo da je podnevi... BigDaddy

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. mar 2011 21:45

In potem se čudimo, zakaj so iz Janezkov zrasli Slovenceljni....

Vendelina jr.

maryja  

član od: 26.11.2009

sporočila: 12

8. mar 2011 22:34

Kuhinja je kraj kjer cedita se med, mleko in čaj. Za žensko tam je pravi raj da postane kakor Cookie, razigrani zmaj. Kuhalnice, pribor, posode, ročaj, sam do wcja skočiš, pa že kuhna te vabi nazaj. Vmes pa na noge copate dat in s turbo brzino usrane gate prat, likat in sesat. Ko vse lepo se blešči in sveti, je treba še za otroke poskrbeti. Zvečer pa nič na sedežni sedeti, pridno moža v postelji greti. Ja, ja punce moje. Tako je treba, nič po svoje. To namreč vsakodnevni je dokaz, da zmoremo več - ona, ti in jaz. Saj ženske nismo kar tako, zato danes naj naš praznik bo! maryja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti