Večerja

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

13. mar 2011 18:55

Regrat :) se je sezona odprla, hehe :)

Petya

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

3. mar 2013 13:04

Vprašanje drage gospe in dragi gospodje. A bi nadaljevali/obudili tole temo in dodajali tudi ta niti ne tako nepomemben obrok?
Zanimivo bi bilo videti, kako in kaj. 
Sploh sedaj, ko potrebujem ideje in ko se lovim okoli večerje....

Bilo bi fiiiiino, da bi nekoč bilo toliko napisanega kot je pri KAJ JUTRI ZA KOSILO.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

3. mar 2013 13:17

Najpomembnejše pori večerji pa je, da ne večerjamo po 18. uri (samo kaj, ko se je tega tako težko držat )

lp

cervus

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

3. mar 2013 14:37

elaphus je napisal/a:

Najpomembnejše pori večerji pa je, da ne večerjamo po 18. uri (samo kaj, ko se je tega tako težko držat )

lp



cervus



OOOOO. A vi se tudi tega poskušate držat? Jaz kar uspevam s tem. Običajno nekaj lahkega in svežega.

Petek:
1. Proteini z okusom ČOKO-COOKIE pogreti na mešanici mleka in vode
2. Domača rahla makova pita. Njaaam

Včeraj :
1. Hrustljavo zapečena jajčka na čebuli, šampinjonih, sveži zeleni papriki ter domačem olivcu.
2. Za konec sem dodal rdečo ljuto papriko, malo popra, ter peteršilj in gauda staran sir z dodatkom paradižnika.
3. različna sveže narezana zelenjava
4. velika žlica gorčice
5.Zeleni čaj + 2 domača piškota

Danes:
1. Mešana sveža solata
2. Popečen tofu v sojini omaki
3. Čaj + kakšna 2 piškota
ali pa
1. Proteini z okusom JAGODA-VANILIJA ter mlekom 1,6 mešanim z vodo...

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

3. mar 2013 15:24

Z veseljem bi sodelovala, ampak so moje večerje dolgočasne... za večerjo pojem samo en sadež (kljub gonji proti OH hehe)-ponavadi jabolko.

Ja, MBrando... eni imate take težave, drugi imamo pa drugačne... jaz bi se morala večerji na daleč izogibat.

JJ

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

3. mar 2013 15:30

Ne vem, zakaj kompliciraš. Če zajtrkuješ (očitno zajtrkuješ) in če ti je glavni obrok kosilo, potem je večerja pač nekaj manjšega, ravno toliko, da ti sredi noči ne začne kruliti po želodcu. Popij lonček mleka, zgrizljaj skorjo kruha, pospravi ostanke od kosila, pa bo. Če se držiš ljudske modrosti, da zajtrkuj kot kralj, kosi kot meščan itd., potem jo lahko tudi izpustiš, pa še vedno ne bo nič narobe. Nehaj se neprestano obremenjevati s tem, kaj boš jedel, pa bo življenje takoj lepše.  

Sonja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

3. mar 2013 16:29

Točno tako. Jej kaj in kadar ti paše. Poslušaj sebe in ravnaj po svoji pameti. Tako bo najbolj zdravo in najbolj po tvoji meri, draga JJ.
Tudi šalca mleka in kruhec noter je super. Ali pa če poješ prepečenec. Samo da ti paše. To šteje!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

3. mar 2013 16:58

Meni najbolj paše samo šalca mleka (tistega iz mlekomata prek ceste), ampak, bog pomagaj, noter zamešam brezkofeinski neskafe + en natren, ob nedeljah pa žlico rjavega sladkorja. Odvisnost. Kaj čem, nihče ni brez greha,jaz pa še sploh ne

Sonja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

3. mar 2013 17:11

limnol je napisal/a:

Meni najbolj paše samo šalca mleka (tistega iz mlekomata prek ceste), ampak, bog pomagaj, noter zamešam brezkofeinski neskafe + en natren, ob nedeljah pa žlico rjavega sladkorja. Odvisnost. Kaj čem, nihče ni brez greha,jaz pa še sploh ne



Sonja

 

Naj še enkrat ponovim tisto lepo misel o greuh - grešiti je človeško, občutek pa božanski (samo se bojim da tu ni bila hrana mišljena ...) ...

mamamia

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

3. mar 2013 17:23

Moja večerja je (razen izjemoma) kosilo,  moje kosilo je (razen izjemoma) večerja

lp

mzm

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti