Kaj danes za zajtrk

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

16. feb 2018 10:34

Trixi je napisal/a:

Ninja, ti, ki se pretežno prehranjuješ z beljakovinami- v Hoferju sem ta teden videla beljakovinske rezance, če te zanima! 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Hvala Trixi, sem jih sicer že parkrat kupila v trgovinah s športno prehrano, za tako na vsake par mesecev, samo imajo še vedno preveč OH, pa niso mi ravno všeč....kot vsak nadomestek, raje ne jem nečesa, kot da se mučim z nekimi približki, ker to ni to, če že raje vsake toliko pregrešim pa si privoščim "original"  .

Ninja24

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

29. maj 2018 14:06

Ti ti Nutella, kako si dobra  tudi v obliki toasta z jagdami.

NutellomAnka

gligor  

član od: 20.7.2004

sporočila: 77

23. jun 2018 22:32

jajčni "šmorn" (brez moke) s špinačo in koromačevimi semeni, košček pirino-ajdinega kruha in pest borovnic

gligor

cvetka33  

član od: 2.8.2018

sporočila: 2

3. avg 2018 9:48

lačna helena je napisal/a:
anka je napisal/a:
Ninja24 je napisal/a:

Danes kot vedno v soboto; 2 jajci, sveža paprika in 1/2 avokada s kajenskim poprom. Jutri pa kot vsako nedeljo: proteinsk palačinka (2 beljaka, 2 žlice ovsenih kosmičev, cimet, 30g proteinov) z malinami (zdaj uporabim kar zamrznjene).

 

Ninja24

Ninja, zakaj pa v proteinsko palačinko ne dodaš še rumenjakov? Tole pa mi deluje zelo okusno, če bo mož za, mu poizkusim speči za zajtrk, le da brez malin, ker so mu prekisle, no jaz jih obožujem, njemu bi dala banano ali jabolko

 

Moj današnji zajtrk pa je bila prosena kaša, kuhana v mleku in kava z mlekom

NutellomAnka

joj a ma kdo dober recept za bananine palačinke ali pa ameriške palačinke z bananami?

lačna helena

lačna helena, jaz imam recept za bananine palačinke, eno banano, eno jajce, dve žlici moke, malo mleka, cimet:)

 

cvetka33

Amelia  

član od: 9.11.2009

sporočila: 322

5. avg 2018 7:52

Koscek  kruha  iz polnozrnate moke, zvrhana zeliva grskega jogurta, zlica  sesekljanih orehov z zlico med, zlica ricote in navrhu  tako narezani  marelici. Seveda tudi velika skodelica kave. 

 

Amelia

mamka  

član od: 10.7.2006

sporočila: 434

14. avg 2018 19:55

Zajtrk, banana, pest malin, pest aronije, malce ingverja, ščep cimeta, lonček pinjenca, sok pol limone in nekaj vejic petršilja, zmleto v zmešanček, za dober začetek dneva.

mamka

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15147

23. sep 2018 20:22

V petek po sprehodu

Jurček z jajcem 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 614

19. jan 2019 10:18

črn kruh, črne olive, dimljen losos z olivnim oljem, oranža, lipov čaj z limono, turška kava

sijasaja

taanjaa  

član od: 11.9.2015

sporočila: 52

21. jan 2019 21:16

Najljubši zajtrk: in Tako da kadar je kako praznovanje se nikoli ne branim, če ponujajo torto za domov
Sicer pa najpogosteje zajtrkujem jajce na oko s sirom, kruh, kumarice in kečap

taanjaa

sreena  

član od: 9.11.2009

sporočila: 44

19. maj 2019 10:04

Cez noc namocene ovsene kosmice in chia semena v mleku, zjutraj narezemo se sadje (al banana, jabolko, borovnice, kaki, breskev,..kar pac je v sezoni)...brez cukra al meda...je sadje dovolj sladko.

Obozujemo vsi, najbolj pa moj dvoletnik..komaj caka na kosmice

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti