Revija bicikel.com

romanad  

član od: 18.1.2006

sporočila: 340

tema odprta - 4. mar 2011 8:41 | ogledi: 6.789 | odgovori: 3

Pozdravljeni!

Imam velik problem, ki ga nikakor ne morem rešiti. V lanskem letu je imela revija Bicikel.com 3 številke zastonj-promocija revije.Ker je moj sin veliko na kolesu-davnhill- sem mislila pa poglejmo kakšna je ta revija , če mu bo všeč jo bom pa naročila.Ugotovili smo, da revije ne rabimo in ko je preteklo 3 mesece revije nisem naročila.Vendar sem prejela po el.pošti zahvalo, ker sem revijo naročila in PLAČALA.Takoj sem jim odgovorila da je to pomota in da ne želim revije, torej je tudi plačala nisem. Odgovorili so mi, da je res prišlo do pomote in da se opravičujejo.Zame je bila stvar zaključena, zato te el.pošte nisem shranila-VELIKA NAPAKA-kajti revija vstrajno prihaja vsak mesec, čeprav sem jim preko interneta vsak mesec sporočila da revije ne maram in da jo tudi plačati ne mislim.Prejšnji mesec sem revijo poslala nazaj in uredniku napisala pismo. Nobene reakcije, revija je včeraj zoped prišla.Kaj naj še storim? Res ne bi rada plačevala nečesa kar mi nekdo vsiljuje.Na tel.štev, ki je objavljena na internetu se nihče ne javi.

Prosim če ima kdo kakšno idejo.

Hvala in lep pozdrav!

Romanad

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

4. mar 2011 9:25

Piši jim še enkrat priporočeno in shrani kopijo pisma in potrdila od pošte. Nam se je podobno zgodilo z eno drugo revijo in smo dobili račun za 5 let nazaj, čeprav jo je mož vsako leto po telefonu odpovedal...Nekateri pač vztrajajo na silo in če nimaš dokazov si jim dolžan plačat za nazaj. Opazila sem tudi, da imajo mnoge revije določena pravila glede odpovedi...npr. 3 mesečni rok...

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

4. mar 2011 13:25

Romana, imeli smo podobno izkušnjo z neko drugo revijo - pošiljali so jo, ne da bi jo mi naročili, in potem hoteli plačilo za nazaj. Zahtevali smo, naj nam pokažejo kopijo našega naročila, pa je seveda ni bilo in stvar je bila urejena. Ne morejo namreč zahtevati plačila od tebe za nekaj, česar nisi nikoli naročila - pa naj ti pošiljajo karkoli. Lep pozdrav, Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti