Zanimiv predlog

fat_panda  

član od: 28.2.2011

sporočila: 21

4. mar 2011 12:32

DAN 5 bučkin pomfri s testeninami bučko enostavno narežemo tako, da dobimo ven koščke v obliki pomfrija in jih prepražimo na olivnem olju...ni potrebno v fritezo dajat, čeprav je tudi to opcija...bučke samo popečemo, tako da so še vseeno sočne...jaz sem jih imel na olju 3 minute...in sm odstavil.bučke posolimo in popopramo. primešal sem jih k testeninam, in ugotovil, da so odličen osvežujoč obrok...presenetljivo. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- malce sem se preobjedo teh bučk in jajčevcev...ima kdo kakšen predlog? prooooosim @naor, hvala lepa za dobre želje. lp fat_panda

fat_panda  

član od: 28.2.2011

sporočila: 21

4. mar 2011 12:35

Trixi je napisal/a:
Sama imam alergijo na gluten in prvič slišim, da obstaja brezglutenska pira.
pardon da pozno dajem repliko. Mislil sem pšenico v današnjem pomenu.mogoče sem se nesrečno izrazil.oprosti. je pa res da pira ni tako škodljiva kot današnja, "moderna" pšenica. lp fat_panda

pozejdon  

član od: 3.3.2011

sporočila: 46

4. mar 2011 12:52

Fat_panda tvoji recepti so mi zelo všeč, so zdravi, poceni in hitro se lahko pripravijo. Meni so testenine zelo dobre tudi s koščki tune s konzerve in paradižnikom. Lahko se dodajo še kapre. Testenine so zelo dobre tudi s podušenim korenčkom in grahom ter paradižnikom, ki vse poveže v omakico. Jaz testenine pogosto pripravim tudi s koščki popečenega piščanca, ki mu nato dodam por in paradižnik ter malo vode, da se naredi taka fina omakica. Varianta je tudi, da zelenjavo (brokoli, potem cvetačo, krompir, korenjček, sladki janež, ipd. ) samo skuhaš (najbolje na pari). Zraven pa si nato narediš lahko omakico (par kaplic olja, na trakce narezan por, malo podušiš, dodaš čisto malo moke, dodaš sok pol limone, 2 dcl vode, sol, poper, majaron in peteršilj, kockico rjavega sladkorja ter pokuhljaš še dobrih pet minut, da se zgosti v omako) ter s to omako preliješ zelenjavo in dobiš nizkokaloričen, zdrav ter okusen dietni obrok. Ta varianta omake je zelo dobra tudi s sokom pomaranče, namesto limone (v tem primeru damo lahko več soka, ker ni tako kisla). Dobra in zdrava rešitev za dieto so tudi kremne zelenjavne juhe (zelo dobra je iz zelene, korenjčka in paradižnika) - samo skuhaš in nato zmiksaš, dodaš le še sol in poper, peteršilj. pozejdon Sporočilo je spremenil(a) pozejdon dne 04. 2011 13:01

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

4. mar 2011 13:09

Kuhane testenine (lahko tudi ostanek od prejšnjega dne) pogreješ tako,d a na olivnem olju najprej prepražiš malo čebule, in ko ta postekleni, dodaš testenine. Sama dodam še grašek ali drobno sesekljan por, ali vse od naštetega, kakor sem pri volji.

 

Lahko pa na drobno narežeš papriko (rdečo in zelemo, da je bolj pisano)m bučke, por, paradižnik, česen, čebulo, vse skupaj na olju premešaš in ne pražiš več kot dve tri minute, obilo potreseš  s svežimi zelišči in premešaš s kuhanimi testeninami.

 

Namesto testenin lahko v vseh primerih uporabiš krompir (kuhan seveda), njoke oziroma krompirjeve svaljke, ajdovo kašo, kus kus, proseno kašo.

 

Na lečo ne pozabi, in na čičeriko, so sila uporabne reči za različne solate.

 

Bučke si kar sveže naribaj (kot jabolka za zavitek), zmešaj jih z jogurtom, soliš, popraš, dodaš še sesekljana zelišča in imaš odlično solato kot samostojen obrok.

 

Vse lahko vmešaš tudi v polento.

 

Ali pa dodaš le meso, sploh perutninski fileji se lepo podajo k takim mešanicam. In imaš obenem še tako imenovani ločevalni obrok, če ogljikovih hidratov ne mešaš z mesom v istem obroku.

 

Aja, pa ne pozabi na polnjeno zelenjavo. Izdolbeš jajčevec, bučke, paradižnik, čebulo, papriko po dolgem prerežeš - vse to lahko polniš r različnimi zelenjavnimi nadevi, ali pa z mešanico mesa in zelenjave, sveža zelišča in začimbe bodo okus še dopolnili. Samo hrabro, kombinacije so o mejene zgolj s tvojo domišljijo.

 

Meni je zdravnik glede diete, ki sem se je morala strogo držati (zdravje, ne kilogrami) povedal, da je kuhan krompir eden bolj zdravih ogljikovih hidratov in je priporočljiv v različnih dietah. Če ga pa cvreš, je pa seveda druga zgodba.

 

Mora ti kaka ideja prav pride za popestritev jedilnika.

 

Pozdrav, mamamia

mamamia

fat_panda  

član od: 28.2.2011

sporočila: 21

4. mar 2011 22:17

mamamia je napisal/a:
Bučke si kar sveže naribaj (kot jabolka za zavitek), zmešaj jih z jogurtom, soliš, popraš, dodaš še sesekljana zelišča in imaš odlično solato kot samostojen obrok.

kakšna zelišča pa? drugače pa hvala za predloge. @Pozejdon hvala tudi tebi:) fat_panda

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

4. mar 2011 23:09

Če nič drugega, imaš peteršilj  vedno pri roki (no, to ni zelišče, a vseeno), pa drobnjak. Lahko tudi meto, baziliko, majaron, timijan, mešanico teh zelišč, kar imaš pri roki.

 Če ni svežih, so tu sušena zelišča. Ali kakšna mešanica, provansalska na primer (origano, timijan, rožmarin, bazilika in še nekajjih je zraven, se ne spomnim prav kaj vse).

 

Nasploh si z zelišči zelo popestriš okus vsakršne hrane.

 

Mamamia

 

 

 

mamamia

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

7. mar 2011 20:23

Jaz sem bila na brezmesni prehrani eno leto. Zdravje je bilo odlično, kg še boljši, izmislila sem si kup vegetarijanskih receptov. Še danes mi prija nekaj dni lahke hrane, ampak vsako toliko časa po pogrešam tudi meso ali ribe. Če te zanima kak preprost recept se kar oglasi. Obožujem vse vrste zelenjavnih juh- brokolijeva, blitvina ali špinačna z rižem, paradižnikova, fižolova, lečna, porova, krompirjeva... Zelenjavne rižote na sto in en način ali testenine z zelenjavnimi omakami. Solate... Sicer pa je v bazi veliko idej. Želim ti, da počasi spreminjaš svoj stil prehranjevanja, saj se ti lahko zgodi, da boš nekega dne ugotovil, da si preprosto kar naprej lačen.

fat_panda  

član od: 28.2.2011

sporočila: 21

8. mar 2011 21:32

malce sem zanemaril forum zato, ker sem bil na dopustu in v bistvu sem jedel tisto kar sem dobil v hotelu:)...enkrat sem jedel orado na žaru, drugače pa dosti zelenjave z rižem in testeninami... začel sem se ukvarjat s tae bo-jem...danes sem celo pretekel prvih 800 metrov po...hmmmm...3 letih...seveda sem potem želel umreti ampak...to ni pomembno:P gledam naprej:P fat_panda Sporočilo je spremenil(a) fat_panda dne 08. 2011 21:36

fat_panda  

član od: 28.2.2011

sporočila: 21

8. mar 2011 21:33

mamamia je napisal/a:

Če nič drugega, imaš peteršilj  vedno pri roki (no, to ni zelišče, a vseeno), pa drobnjak. Lahko tudi meto, baziliko, majaron, timijan, mešanico teh zelišč, kar imaš pri roki.

 Če ni svežih, so tu sušena zelišča. Ali kakšna mešanica, provansalska na primer (origano, timijan, rožmarin, bazilika in še nekajjih je zraven, se ne spomnim prav kaj vse).

 

Nasploh si z zelišči zelo popestriš okus vsakršne hrane.

 

Mamamia

 

 

 

mamamia
sem v tegle posadil baziliko, peteršilj in drobnjak....bom videl če bo kaj zraslo:P fat_panda

fat_panda  

član od: 28.2.2011

sporočila: 21

8. mar 2011 21:35

Trixi je napisal/a:
Jaz sem bila na brezmesni prehrani eno leto. Zdravje je bilo odlično, kg še boljši, izmislila sem si kup vegetarijanskih receptov. Še danes mi prija nekaj dni lahke hrane, ampak vsako toliko časa po pogrešam tudi meso ali ribe. Če te zanima kak preprost recept se kar oglasi. Obožujem vse vrste zelenjavnih juh- brokolijeva, blitvina ali špinačna z rižem, paradižnikova, fižolova, lečna, porova, krompirjeva... Zelenjavne rižote na sto in en način ali testenine z zelenjavnimi omakami. Solate... Sicer pa je v bazi veliko idej. Želim ti, da počasi spreminjaš svoj stil prehranjevanja, saj se ti lahko zgodi, da boš nekega dne ugotovil, da si preprosto kar naprej lačen.
jaz umiram na porovi juhi:) hvala za dobre želje:) fat_panda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti