Zanimiv predlog

fat_panda  

član od: 28.2.2011

sporočila: 21

tema odprta - 28. feb 2011 18:15 | ogledi: 7.224 | odgovori: 57

začel sem z dieto, ki je mešanica vseh diet...rad bi delil recepte, dnevno z vami in me zanima, če je sploh kdo zainteresiran za branje le teh:)

drugače pa sem popolnoma nov član...včlanjen pred 5 minutami, tako da pozdravljam in pošiljam poljube vsem uporabnicam, uporabnike pa gladko ignoriram:P:P

lp

fat_panda

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

28. feb 2011 18:31

Halo Fat panda ! Zelo mi je všeč ime, ravno prav za temo, ki jo odpiraš. Sem uporabnica, torej dobim poljub, kot si obljubil... Zelo me zanima tvoja mešanica diet, čeprav je na to temo že ogromno povedanega na tem portalu, pa tudi drugih. Seveda pa je poleg veliko povedanega, potreben tudi velik trud. Sigurno ti bodo tudi "ta suhi" tukaj že kar kmalu povedali kar ti gre. Torej to, da je hujšanje enostavno in smo vsi, ki imamo kakšno kilo preveč, malo moteni ( v glavi seveda, s čimer se načeloma celo strinjam). Torej, tudi sama hujšam, s pomočjo menjave dveh obrokov z napitki. Ne vem, če bo kaj zaleglo, na škodi pa tudi ne bo. Izločila sem škrob, delno tudi ogljikove hidrate. Zadnji obrok imam ob 19. uri, nato uživam le vodo. Če imaš kakšen nasvet, lepo prosim. Pa dobrodošel med nami. Lep večer ti želim! Kara kara

spelja  

član od: 22.8.2010

sporočila: 63

28. feb 2011 18:41

mislim da bo dovolj zainteresiranih za branje teme tako da kar...čakamo :D spelja

Liguini  

član od: 18.2.2011

sporočila: 23

28. feb 2011 18:44

Fat panda, kljub temu, da ignoriraš uporabnike :P me prav zanima, kakšno kombinacijo boš ubral :) Če boš objavil pa še kak recept, ga bom pa rade volje stestiral in objavil ;) http://kuhinja-s-srcem.blogspot.com

fat_panda  

član od: 28.2.2011

sporočila: 21

28. feb 2011 18:49

lp Kara...verjetno sem se narobe izrazil, se opravičujem...v bistvu bi bilo bolje, da bi rekel, da sem se začel ukvarjati z novim načinom življenja, čemur se sovrstniki, jasno, posmehujejo, ker nisem ravno v Kristusovih letih...še. In zato sem se odločil, da bom na nek način poskušal popraviti moj jedilnik do te mere, da bom bolj pestro živel, posledično izgubljal kilograme, in predvsem zdravo jedel. koncept bo kmalu jasen z recepti, ki jih začnem pisati od jutri dalje, in upam da mi bo zneslo da jih bom redno tudi nalagal:)) glede napitkov draga Kara...hvala za nasvet, a za mene nekako ne pride v poštev, ker kot že rečeno ne mislim zgolj hujšat ampak tako živeti do smrti(tj. leto 2012:P)...držim pa pesti za tebe^^ da...mogoče so moteni tisti, ki se sprijaznijo z debelostjo lp fat_panda

fat_panda  

član od: 28.2.2011

sporočila: 21

28. feb 2011 18:50

liguini..upam da boš zadovoljen:P fat_panda

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

28. feb 2011 19:31

fat_panda je napisal/a:
...mogoče so moteni tisti, ki se sprijaznijo z debelostjo lp fat_panda
Mogoče so moteni tisti, ki nikoli niso zadovljni sami s seboj. JanisJoplin

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

28. feb 2011 19:33

JanisJoplin je napisal/a:
fat_panda je napisal/a:
...mogoče so moteni tisti, ki se sprijaznijo z debelostjo lp fat_panda
Mogoče so moteni tisti, ki nikoli niso zadovljni sami s seboj. JanisJoplin
tunna http://titabota.blogspot.com/

fat_panda  

član od: 28.2.2011

sporočila: 21

28. feb 2011 21:08

JanisJoplin je napisal/a:
fat_panda je napisal/a:
...mogoče so moteni tisti, ki se sprijaznijo z debelostjo lp fat_panda
Mogoče so moteni tisti, ki nikoli niso zadovljni sami s seboj. JanisJoplin
imaš prav..ampak pri tem konkretnem primeru debelosti, po moje, popolnoma narobe...debelost ogroža zdravje posameznika, in dolgoročno gledano obremenjuje tudi ljudi okoli njega...sploh v drugi polovici življenja ko zaradi debelosti ne moreš hodit ipd. more familija za tebe skrbet..to je egoistično. saj ne pravim da moremo vsi imeti popolno težo..tega ne...ampak jaz močno presegam to "tolerirano" težo in se že nagibam k stilu ameriške debelosti. drugače pa je resnično potrebno, kot si že dejal, da je človek zadovoljen sam s sabo. In jaz v tem trenutku nisem. Upam pa, da bom. lp fat_panda

fat_panda  

član od: 28.2.2011

sporočila: 21

2. mar 2011 8:07

samo da povem...napisal sem že 2 recepta, ampak še vedno nista objavljena..samo da povem, da sem kljub temu dejaven:)) fat_panda

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

2. mar 2011 8:09

daj jih raje napiši še tu, ker ponavadi kar precej časa traja, da so recepti objavljeni ... tunna http://titabota.blogspot.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti