Ali obstaja sladica ki je nemarate?

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

2. mar 2011 9:17

tinnna je napisal/a:
ne maram mastnih stvari in česarkoli, kjer je notr mascarpone, ker se mi misel na tok maščobe obrača :D edin če obstaja kakšn mnj mastn mascarpone?

Zato jaz namesto masla uporabljam mascarpone. Ja, Zanetti ima 17,6% maščobe!

No, naj tudi jaz naštejem kar mi ni všeč: skuta, kokos, jogurt( samo za slane jedi), kisla smetana( samo za slane jedi), mak, alkohol, cimet(alergična),

Ne prenesem presladke sladice, premokre, da je kreme veliko več v razmerju s testom, ne maram premastnih sladic. "Trdila za kreme", da izgleda sladica lepa, tudi ne prenesem, ticino masa, ijoj, pozabila sem na ananas....mravljinci

Obužujem mascarponeja, ker je edina sestavina, ali ena izmed redkimi, ki paše vsepovsod tudi v slanicah!

 

Verjetno sem še kaj spustila, itak se javim...



Živi s srcem, ne z glavo.

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 02. 2011 09:19

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

2. mar 2011 12:23

janko1 je napisal/a:
A veš, mamamia, da ti dam kar prov. Enkrat v eni knjigi sem prebral, da mora bit ženska (tam je pisalo baba), da mora bit orenk, z veliko ta zadnjo, da ima dedec kaj za v roke prijet, ker menda pri suhih šklepetajo kosti, kot bi plesali okostnjaki po plehnati strehi. Tko, da nič bat. Ni vse v manekenkah, tudi okroglo je lepo. janko1
Pravi moški ima rad obline, samo psi se igrajo s kostmi JanisJoplin

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

2. mar 2011 12:35

janko1, ti si eno , !!!

Drugače pa, ko je "hudo", vržem vase vse, še celo tičino, želatino in šlag peno. Edino, česar ne spravim po grlu, je, kot je že janko1 omenil, sladkana turška kava (no, vsaka kava), pa četudi je samo žlica od "cukra" umazana.

lp



mzm

Sporočilo je spremenil(a) mišzmoke dne 02. 2011 12:37

neznan uporabnik

2. mar 2011 13:01

Ampak ko enkrat poskusiš ponesreči soljeno kavo....je sladka kava pravi balzam

japaja

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

2. mar 2011 13:07

Bolj se brada gunca, bolj je fletna punca! 

 

Ne maram pa tistih sladic, ki mi niso dobre.

sara

Rakuncek  

član od: 29.12.2008

sporočila: 79

2. mar 2011 13:44

Ne maram tičine mase in umetno pobarvanih tort s kičastimi fotografijami in tort z barvasto smetano. Če nisi ravno napol slaščičar, je po mojem čisto brezveze nekaj na silo packat samo za to, da bo pisano.. Ne maram presladkih sladic, mastnih krem... Imam pa zelo rada sadne torte s skuto, jogurtom, kefirjem in na splošno torte, ki izgledajo sočne in naravne. Rakuncek

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

2. mar 2011 13:48

Kakšne so pa torte s kefirjem??? A ni kefir ena bolj tekoča zadeva - res ne vem, zdi se mi, da sem ga samo enkrat kupila in ne vem, če tudi pojedla in kolikor se spomnim, je bil tekoč.

rrr

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

2. mar 2011 13:51

sara.vidmar je napisal/a:

Bolj se brada gunca, bolj je fletna punca! 

 

Ne maram pa tistih sladic, ki mi niso dobre.



sara

 

Na prvi odstavek: Bolje da ljulja nego da žulja, pa pravijo na jugu.

In s sladicami hitro pridemo to te faze

 

Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti