Ali obstaja sladica ki je nemarate?

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

27. feb 2011 14:58

japaja je napisal/a:

 

Tudi Mačo zgrabi za krtačo in Ne boš ti meni zizike majal ne maram. S

 



japaja

Uuuuuuuuu, a to se tud je???? (mal sem žleht, vem. Po drugi strani se pa strinjam.)

lp

cervus

Atataska  

član od: 6.12.2009

sporočila: 31

27. feb 2011 15:57

Vanja, tvoj rek "da okus ni vreden kalorij" si moram zapomnit. Res je vrhunski. Atataska

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

27. feb 2011 16:10

"Nothing tastes as good as skinny feels" je nekoč rekla Kate Moss; ampak pri njej bi človek rekel, da večine sploh še nikoli ni poskusila. Sicer pa - res, ja, Vanjin rek je super, ker se da aplicirati na marsikaj (recimo na kumarično omako). Sonja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

27. feb 2011 21:13

ribaracarak je napisal/a:

limnol je napisal/a:
hehehe,
saša, jaz tudi, jaz tudi!

No, so izjeme - kadar recimo v kaki skutni pogači v imenu zdravega življenja tako šparajo s smetano, da se kar drobi in sploh ne spraviš dol po grlu. Ali pa pri čem ultrazdravem, kar se ponuja kot sladica brez jajc, sladkorja, mleka, maščobe in s polnozrnato pirino moko (ali pa še te ni) - no, tam se tudi ponavadi zahvalim. Ker po moji logiki sladice pač niso, da bi z njimi demonstrirali zdravo življenje. Naj bo pošteno, ali pa raje grizljam korenček.

Sonja

 

Tako se govori, limnol - raje enkrat na mesec, če se že več ne sme, ampak takrat tisto ta pravo



rrr

 

rrr, a lahko več krat na mesec?

 

Ker je moj seznam tistega, kar jem, zelo dolg, lahko omenim česa ne maram: ne maram pisanih ticino in poodbnih okraskov na tortah in nedomiselnih krem z umetnimi okusi.

O sladicah brez jajc, sladkorja, bele moke, masla in še kakšne tako hudo škodljive zadeve pa nisem nikdar razmišljala, ker mi na pamet ni padlo, da bi nekdo lahko žagovino, prelito z vodo in sveže stisnjeno limoninim sokom, zmešanim s skuto iz posnetega mleta sploh lahko imenoval - sladica .

 

Ak je bal, nek je bal.

 

Mamamia



mamamia

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 27. 2011 21:15

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

28. feb 2011 9:36

Argojuhica je napisal/a:

 Uh, opažam, da jih je kar nekaj na kulslo nadpovprečno inteligentnih. Sprašujem se, kdo ne spada sem ali mi, zabiti, nepismeni kmetavzi, ali pa oni s čisto 10-tko.;)

Jasno, kako bi sicer imeli povprečje? Glede na veliko število članic in članov lahko pričakujemo kar dober približek normalni porazdelitvi, iz tega sledi, da se da pobvedati tudi, kolikšen je delež nadpovprečno.....

Sicer pa, vsi spadamo sem, zakaj pa ne bi.

Koga ti z zabitimi, nepismenimi kmetavzi žališ?  Ni samo črno-belega sveta, saj ljudje vidimo v barvah, če je le dovolj svetlobe, da palčke v mrežnici lahko opravijo svoje delo.

rimljanka

neznan uporabnik

28. feb 2011 9:44

Zdej rabimo pa samo še eno o ogledalih, pol smo pa tam!

Je pa v življenju tako:

nadpovprečno inteligentni j****o podpovprečno inteligentne. O tem so sociologi, filozofi, kriminologi, psihologi...intakodalje....povedali že marsikaj.

Ukrenite vendar nekaj!!!!!

japaja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

28. feb 2011 9:53

Ko cukr pade, postane človek tečen in zajedljiv. Zato le posezite po sladkarijah, ki jih imate radi, pa bo svet takoj lepši. To je prvi ukrep, Japaja, ki ponavadi zaleže!

 

naor

neznan uporabnik

28. feb 2011 9:57

Cukra zmanjkuje, Naor. In to je istočasno tudi še ena izmed mnogih zgodb o nadpovprečno inteligentnih.

 

japaja

Dobrojedka  

član od: 11.4.2010

sporočila: 282

28. feb 2011 20:25

Rada imam skoraj vse vrste domačih piškotov in peciva, nimam pa rada kultnih sladkarij mojega moža: Jaffa piškotov, bajader, griotov in ledenih kock. Dobrojedka

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

28. feb 2011 20:34

Pijem vse, kar teče in ni zajec, jem vse, kar ma cuker, pa ni sladkorna.

Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti