Ali obstaja sladica ki je nemarate?

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

3. mar 2011 12:24

Ne maram nobene sladice oz. kreme v kateri so sveži rumenjaki. Ta grozen okus začutim takoj ko dam sladico v usta in razne čokoladne kroglice v katerih je rumenjak- bljak. Ravno tako ne maran jajčnega likerja, okus po rumenjaku mi je grozen. (imam pa rada jajca ocvrta na oko in kruh pomočen v rumenjak, tudi majoneza mi je super, pa saj se še sama ne razumem:),)

Vanilija  

član od: 18.8.2005

sporočila: 208

3. mar 2011 23:54

Lisa je napisal/a:
A si čisto nova tukaj? Mislim, ne le na Kulinariki, na "razvitem" delu planeta Zemlja? Poleg starcev so debeli (pa ne le zares debeli, ampak celo taki ki bi bili 20 let nazaj čisto super) najbolj diskriminirana grupa ljudi in vsak se vtika vanje. Lisa
Je že res, da nam vsepovsod vsiljujejo koščenost kot ideal lepote, a na ravni medosebne komunikacije (ali pa na kolikor toliko kultiviranem forumu) menda ne stresamo opazk na račun močnejših, ker nam je jasno, da so te zapovedi brezvezne in neživljenjske. In to potem nekako pričakujem tudi v obratno smer. Vendelina je razumela poanto mojega pisanja; če celo življenje poslušaš pripombe tipa "ja, poglej se, kolk si grozno suha", "daj malo več jej, ker si pa čist preveč suha", potem je prav tako težko odrasti v eno samozavestno in s svojim telesom zadovoljno osebo. JanisJoplin, sprejmem opravičilo. Hotela sem samo povedat, da neprimerni komentarji glede postave lahko zbodejo ljudi vseh dimezij. In nismo vsi vitki ena sama sreča in samozavest serijsko, samo zato, ker smo vitki. Vanilija

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. mar 2011 8:08

In potem še tvojo mamo zraven tlačijo, češ da ne zna kuhat, ker tako grozno zgledamo. Tu mi je pa vedno počila varovalka, ker moja mama s tem, kako jaz zgledam, resnično nič nima. Kako pa naj mi ona kuha, če je ona na Primorskem, jaz pa v kapitali. In je tako že (ojoj) skoraj 18 let. Ker za naše mame vemo, da bi dale vse, da bi njihovi otroci bili preskrbljeni. In ne glede na to, ali imam 50 ali 60 kil, za nekatere bom vedno presuha, sem se nehala ubadati s temi pripombami. Čeprav 50 kil nimam več namena imeti (razen če mi kaka bolezen kile pobere). Ker sem sama dala to kalvarijo skozi, nikoli nikomur ne rečem, da je pre- v katerokoli smer. Sem doživela oboje. In boli. Amapak ker imam glavo na pravem mestu, vzamem to s humorjem, črnega imam pa na zalogi za par življenj. Jaz sem jaz, ali me boste vzeli takšno kot sem - ali pa... ne. Bom preživela v vsakem primeru.

Sem pa ugotovila, česa od sladic ne maram - oziroma dela sladic - maslene kreme v vseh kombinacijah (travme iz otroštvaPress).

Loni Makaroni

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

4. mar 2011 9:21

Tako je, živi in pusti živeti!

 

naor

franciska  

član od: 15.2.2011

sporočila: 144

4. mar 2011 17:57

Dobro je, da smo različni po velikosti in kilaži, kako bi sicer vedeli, da smo suhi ali debeli. Pozdravljam MATER NARAVO, da nas je ustvarila različno, po postavah,velikosti in tudi po razmišljanju. Svet ni črno bel, je pisan in živ.Če se v svojem telesu počutimo dobro, je OK, drugače pa delamo na tem, da se. franciska

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

6. mar 2011 13:52

japaja je napisal/a:

Ne maram nobenih sladic v obliki ženskih prsi, zadnjice, sprednjice, ne maram v tičino oblečenih penisov, ne maram dojenčkov na tortnem oltarju....

 

Tudi Mačo zgrabi za krtačo in Ne boš ti meni zizike majal ne maram. Sploh, če pojejo otroci, katere starši ali sorodniki na tak prikrito impotenten način vpeljujejo v svet odraslih.

 

Uff, tole sem pa povedala zdele, a??!!



japaja

 

Kaj pa kvalitetna bomboniera, iz odlične čokolade, z motivi iz Kamasutre, ki sem jo kupila včeraj? Bi šlo ?

F r i n a

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. mar 2011 18:16

Kar se mene tiče, vaja za figure iz Kamasutre so ena stvar, čokolada pa druga.

Vendelina jr.

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

6. mar 2011 18:27

Ne maram maslenih krem.... Vesnuska

dreamjob  

član od: 7.12.2009

sporočila: 47

8. mar 2011 17:38

Se strinjam... tudi jaz ne maram maslenih krem, ob pogledu na pudinge in želeje, pa me kar zmrazi. Povzetek: ne maram hrane, ki se trese, sladke ali kakršnegakoli drugega okusa. dreamjob

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

8. mar 2011 17:59

dreamjob je napisal/a:

Povzetek: ne maram hrane, ki se trese, sladke ali kakršnegakoli drugega okusa.

dreamjob

Naj iz povzetka torej razumemo, da maraš le hrano brez okusa?

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti