Ema 2011

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. feb 2011 14:15

Banana, prav imaš, ne bom.

Vendelina jr.

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

26. feb 2011 19:32

No vidš Vendy men pa npr. tista španska ni preveč všeč, tako, da ....

Jaz pa rada pogledam EMO, samo sem potem na koncu velikoX razočarana. Nimate kej rečt, od eme se govori že veliko prej pa potem še dolgo po njej in potem še po evsongu, tako, da očitno ljudje gledamo. Če pa že ne, zna pa vsak pokomentirat ..

Letos sta mi všeč April in Ma

katti

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

26. feb 2011 20:30

Jaz pa resnično ne razumem, zakaj vraga vse zvezde za podelitev Oskarjev ne angažirajo naše dear Vendy za stilistko, zakaj se ljudje leta in leta mučijo s študijem psihologije, zakaj ljudje visoko izobrazbo smeri glasbe pišejo glasbo in šolani pevci pojejo, zakaj se kuharji in slaščičarji šolajo in imajo še nekaj let "kilometrine" za sabo, ko pa je vse tako preprosto?!?  Vse kar rabijo, je naša Vendy, pa je. Simple as that. Madona, a ne poznajo multipraktikov?

 

O okusih pač ni, da bi razpravljali - o tem se verjetno strinjamo vsi. Pa naj gre za okuse (tiste prave okuse) pri hrani, okuse za glasbo, za barve, za umetnost in kar je še okusov. Tako kot ni hrane, ki bi bila vsem všeč, ni glasbe, ki bi bila vsem všeč - hvala bogu. Ampak tule razglabljamo o tem, komu je kaj všeč ali ni, ne podajamo strokovne ocene glasbenikov, pa naj bodo izvajalci, tekstopisci, avtorji glasbe ali aranžmajev. (Ne želim favorizirati kogarkoli, ampak; avtorja Majine popevke sta zakonca Vlašič, ki verjetno vesta kaj delata - sta bila tudi avtorja naših najbolje uvrščenih skladb: Derendine, Resnikove, Naberjeve)

Le čevlje sodi naj kopitar...

Meni osebno sta všeč Maja in Nina, čeprav mi je bila lanska pesem slednje precej bolj.

Issi

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. feb 2011 9:45

Issi, daj kdaj  preseneti sebe in seveda tudi nas....s kakšno dozo očarljivosti.

Ker zoprnost že poznamo. In ni seksi.

Vendelina jr.

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

27. feb 2011 9:55

Oh dear, kaj vse v življenju ni seksi - pa nas hočeš-nočeš posiljujejo s tem. That's life.

Issi

sooonck  

član od: 8.6.2010

sporočila: 144

27. feb 2011 20:00

Ja, tudi jaz čakam. Prihaja še lačna družba, moj ki ne mara Eme, nam bo pričaral mali slow food dogodek z zelenjavnimi prigrizki..... Uživajte! Eni znamo, kljub temu, da nam ni vse všeč, kajne? sooonck

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

27. feb 2011 20:24

Ravnokar poje Nina, jaz pa hodim od enega ekrana do drugega. Meni je všeč, kako je oblečena in počesana, pa za moj okus super poje. Samo - zakaj za vraga se tako derejo?

 

 

naor

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

27. feb 2011 20:34

In zdaj Maja... še dobro, da so ji zrihtali veter v obleko, ker se mi je na začetku zdela neprimerna za 18 letno punco. No potem, ko je pokazala svoje lepe noge, je zgledalo bolje.   Pesem me pa ne prepriča, spet je nisem razumela niti besede.

Mi je pa všeč scena, edino Klemen bi lahko roke mal ven iz žepa potegnil! Ne vem, kaj ma tolk za brkljat tam notri.

Vilma

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

27. feb 2011 20:47

Hi, hi, hi, Klemen igra žepni biljard. janko1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti