Elektromagnetna analiza krvi

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

tema odprta - 21. feb 2011 17:13 | ogledi: 8.289 | odgovori: 32

Ali kdo pozna to metodo?

V tujini je nekaj laboratorijev, kjer oddaš le 1 kapljico krvi (iz ušesa)in ugotovijo ti v kakšnem stanju je tvoje telo. Analiza je samoplačniška.

Sama imam pozitivno mišljenje o tej analizi, ki mi je povedala kakšno je moje trenutno zdravstveno stanje. Primerjala sem jo z analizo našega laboratorija.

Migla

 



Temo je spremenil(a) Migla dne 22. feb 2011 14:56

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

22. feb 2011 6:54

Migla, zanimivo, sploh če si primerjala z analizo v našem laboratoriju. Kje se lahko opravijo takšne analize? In seveda cena? Moja zdravnica mi že nekaj let ni dala narediti nobene krvne preizkave in prav te dni razmišljam, da bi si jo plačala sama, ker sem letošnjo zimo kar naprej prehlajena, nonstop imam vnete sinuse in najde me vsak mimoidoči virus. Kar naprej mi piše antibiotike, jih imam že pol kufer. Mogoče bi mi ena konkretna analiza pokazala vzrok za slab imunski sistem. Moja zdravnica mi kar naprej trobi, da so krivi stresi in da mi zato pada imunski sistem. Lep dan vsem. ursula-ce

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

22. feb 2011 8:11

Zamenjaj osebno zdravnico, jaz sem še v zdravih fazah dala kri enkrat letno, ni nikoli nobena komplicirala (od treh različnih), zdaj jo že dve leti dajem na 2 do 3 mesece zaradi anemičnosti, pa še feritin mi kontrolira, to stane menda kar precej denarcev, višina slednjega je pomembna, če se redno ukvarjaš s športom, poleg ostalega.

Čeprav - ali si jo vprašala, če bi ti naredila preiskave? Sami od sebe navadno tega ne predlagajo.

Pa še nekaj mi ni logično, kako ti lahko kar predpiše antibiotike brez nadaljnjih preiskav? Moje angine so se videle šele na laboratorijskih izvidih.

 

Loni Makaroni

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

22. feb 2011 8:30

To je preiskava, ki ti pove v kakašnem stanju je tvoje telo. Ali imaš kje rakasto obolenje, kronično vnetje,...Na podlagi le teh izvidov, ti zdravnica pove kaj smeš jesti in kaj ne. Imela sem problem z zatekanjem obraza, vendar mi alergijski testi v Slo. niso pokazali nič. Torej zdrava sem. Po tej elektronski preizkavi pa sem dobila točna navodila kaj ne smem jesti. Pravil se držim, pa je vse v redu, torej nič zatekanja. To analizo sem naredila v Nemčiji.

 

Migla

majacebelica  

član od: 11.2.2010

sporočila: 207

22. feb 2011 9:38

Koliko pa to stane?

majacebelica

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

22. feb 2011 14:45

Pregled pri zdravniku 55 €, elektromagnetna analiza krvi stane188 €, ccc. 50 € še test za alergijo, 45 € drugi razgovor pri zdravniku. Zdravila iz apoteke so draga, ker so naravna. To je  še plus - strošek.

 

Migla



Sporočilo je spremenil(a) Migla dne 22. 2011 14:58

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

22. feb 2011 15:34

Najbrž sem res malo zadaj, pa tudi na elektromagnetne lastnosti krvi se kaj prav ne spomznam - ampak a to pomeni konec diagnostike, odkar ti za 240 evrov iz ene kapljice krvi povejo čisto vse, od tega kje imaš kakšnega raka, katere alergije in polomljene kosti? Končno bo torej tudi dr. House izkusil, kako se imaš na borzi dela. Mogoče bi pa vseeno kazalo prej še malo razmisliti..... Lep pozdrav, Sonja

MiškaMiša  

član od: 30.1.2004

sporočila: 66

22. feb 2011 16:02

limnol 

Čudno da ljudje sploh še hodijo na razne -skopije in druge neprijetne preiskave, če lahko celotno stanje telesa dobiš iz kapljice krvi.

Nič, ljudje so nepoučeni, zato diagnostika "še fura", očitno pa se ji bije zadnja ura ;-)

Eni šlogajo iz kart, drugi pa iz krvi, se temu reče. Življenje je v povprečju slabo (odprite TV dnevnik zvečer) in razen upanja ne ostane kaj veliko. Instant šlogarji v takih okoliščinah vedno bogatijo.

Miška Miša

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

22. feb 2011 16:27

Ne se razburjat, prisegam na uradno medicino, ki je zama nr. 1. 

 

Če ugotoviš, da ti uradna medicina ne more ugotoviti zakaj zatekaš v obraz, se obrneš pač še kam drugam. Meni je koristilo.

 

Migla

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

23. feb 2011 14:01

Hja, so včasih res čudne te analize. Meni so prejšnji teden naredili analizo vode in krvi - vse bp  - haloo, vse me boli, prejšnji dan in ponoči sem bila na 38,5 vročine, kako je lahko vse bp. Pa me pošlje na infekcijsko in tam naredijo res temeljit pregled ( 9 epruvet krvi, voda ), ampak rezultati bodo naslednji dan, torej moram v službo, ker sem imela zjutraj le 37. Potem me pa zdravnica kliče v službo, da so prišli grozni rezultati in da moram takoj v posteljo na antibiotike. Kaj je zdaj to - a so ta prve izvide en dan prej  kar tako mal brez veze naredili, al, kako? In kako te lahko pošlje delat, dokler nima rezultatov laboratorija - naj omenim, da sem izgledala, kot povožena  in se je z Marsa videlo, da sem bolna.

Migla - dobro je VSE kar pomaga.

 

lp,

vanjatajnsek

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

23. feb 2011 22:19

Migla , samo , da ti je pomagalo ! Nikakor ne mislim , da tistega , kar ne poznam , pač ni . Tudi meni je zdravnica rekla , da revmatoidni artritis ni ozdravljiv , je kronično obolenje in avtoimuna bolezen , vzrok za bolezen neznan .Bolečine omili le medrol , a vsaj nekatere najbrž veste kakšne tablete so to - veliko preveč stranskih učinkov , da bi jih jemala . Tako si sedaj pomagam z domačimi in vsaj neškodljivimi mažami , čaji , obkladki ... Morda veš , kaj vse , oziroma , če lahko pomagajo tudi pri artritisu ? Hvala in l p Limnol in MiškaMiša , želim vama , da ne bi nikoli tako zboleli , da vama uradna medicina ne bi mogla pomagat . manca51

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti