Trgovina za peko v gradcu

vrbek  

član od: 7.10.2010

sporočila: 3

tema odprta - 21. feb 2011 9:11 | ogledi: 9.534 | odgovori: 3

Pozdravljeni,

mene pa zanima ali kdo ve kako se imenuje trgovina v Gradcu (Avstrija), ki ponuja vse za peko (modelčki, barcila, tičino masa, razni pripomočki...) oz. ali kdo ve kje natančno se nahaja?

Lep pozdrav

Anja

vrbek

tejch  

član od: 27.3.2008

sporočila: 141

21. feb 2011 14:34

Ojla! Za Gradec ne vem, da bi obstajala trgovina s pripomočki za peko, poznam le tisto v Celovcu. Trgovina se imenuje Zehrer (http://www.zehrer.at/). Ni je težko najdi, na glavi ulici je. Parkirišč je dovolj, odprte oči in malce iznajdljivosti pa je. :) Sicer je že skoraj dve leti odkar sem bila v tej trgovini in moram priznati, da sem takrat pričakovala ogromno, odšla pa malce razočarana ven. No ja, če si vzameš kot prijeten izlet in dodatnih nekaj ur v bližnji Ikeii, potem je prav fajn. :) tejch

vrbek  

član od: 7.10.2010

sporočila: 3

22. feb 2011 9:14

Hej, najlepša hvala za odgovor. tu in tam kakšen izlet res ne škodi : ) Anja vrbek

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

7. avg 2012 12:15

Danes, grem nekaj v graz, pa me zanima isto kot avtorico teme. Na internetu sem našla trgovino backwelt, samo ne vem a je to fizično trgovina ali je le spletna prodajalna. mogoče kdo ve? hvala

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti