Oblačilni report pomlad poletje 2011

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

16. dec 2011 0:13

Ežoj in Nola, komplimenti!

Mojca

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

17. dec 2011 16:14

Ežoj, priznam, da sem se zdajle prvič po par tednih nasmehnila. Še bi... 

OlivaB

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

23. feb 2012 15:10

Upam, da se bo zima dokončno umaknila in pride pomlad. Kaj bo in letos?

Lp, Saša

Mir in dobro!

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

23. feb 2012 21:39

Danes bila v šopingu s hčerjo v koprskem Planetu Tuš. Veliko je cvetja na oblačilih in močnih (benettonskih) barv: modra, rumena, zelena, oranžna, veeeeeliko rdeče, ciklamne. Kdor se v močnih barvah ne najde, pa lahko poišče med pasteli - breskev, karamela, vanilija, smetana.

Čevlji so še vedno na platformi in to kar precejšnji. Počasi se vračajo konice.

Letošnji hit je klasičen blazer oz. suknjič, ki mu moramo obvezno zavihati ali nabrati rokave do podkomolca. Podloga suknjiča je praviloma v drugi barvi kot suknjič.

Krila so tako v obliki svinčnika (pencil skirt) kot plisirana, nabrana, dolžine tik nad koleni ali sredi njih.

Hlače so cigaretnega kroja, nekoliko krajše kot sicer, tam do gležnja.

 

Sicer pa mislim, da je letošnja spomladanska moda precej hvaležna, saj bo vsak našel kaj zase ne glede na postavo. Najbolj mi je všeč pisanost, ob pogledu na cvetna in barvita oblačila v izložbah postaneš takoj boljše volje. Barve so tudi na modnih dodatkih (šali, uhani, ogrlice, zapestnice ter torbice in čevlji).

Za tolažbo - tudi zagrizene zagovornice črne bodo našle kaj zase.

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

24. feb 2012 8:31

Cvetnih vzorčkov je pa res letos veliko. Včeraj sem v nekem reklamnem lističu ujela, kako kombinirati rožice na oblačilih.  Naša Vendy verjetno zavija z očmi ob pogledu na take izložbe.  

By the way, kam pa se je spet skrila? Zdaj bo kmalu čas, da tale tema dobi novo letnico, kajne?

Vilma

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

25. feb 2012 9:23

Ja, bi bilo dobro malo ozaveščanja, zunaj bo vsak hip eksplozija pomladi. Jo že nekaj časa čutim v nosu, očeh in grlu, moja omara pa kriči po prenovi.

Sonja

asimina  

član od: 7.1.2012

sporočila: 41

25. feb 2012 20:36

V trgovinah že imajo novo spomladansko kolekcijo oblačil.Res je čudovita,pa tudi draga.Treba bo res malo domišlije in se malo potrudit s kakšnim dodatkom in kombinacijo.Če si znaš sam kaj porihtat,potem gre,ni treba vse kupit.Lep pozdrav

asimina

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

23. mar 2012 5:47

Ker se ravno odpravljam na potepanja po Evropskih mestih in ker me ženske kar naprej sprašujejo, kako spravim vso prtljago v carry on potovalko, vam bom kar tukaj napisala, kaj res rabiš, ko kam greš in še vedno izgledaš kolikortoliko shick vseh 9 dni.

V potovalko gredo 1 kavbojke (za čevlje s peto) in eno krilo.

3 jopice, bombažna črna in malo toplješa siva in bež. 1 pulover.

1 bela srajca z dolgimi rokavi in ena brez rokavov, ter dve tanki bluzici brez rokavov, za pod jopice.

3 ali 4 šali, po trenutnem navdihu, 1 pas in 1 verižica.

1 par balerink in en par čevljev s 5cm peto. (računam, da se mi bodo kake balerinke po poti pridružile)

Spodnje perilo na srečo ne vzame veliko prostora, pižama pa tudi ne. Joga hlače in dve mikici.

Tanka siva jakna.

 

Oblekla bom par kavbojk za nizke pete, pulover, debelejšo jakno, balerinke. S šali se po poti ne ukvarjam, ker se preveč dogaja med laufanjem z enega letala na drugega.

V malo večjo potovalno torbo (ta je ravno dovolj velika, da paše pod sedež na letalu) bom spravila kozmetiko, iPad, ročno torbo in malo večjo denarnico, ki mi lahko služi kot clutch.

Kombinacij je nebroj (pa ne me spet popravljat, ker ne mislim dobesedno).

 

Čao!

 

P.S: Jernej bo sigurno rekel, da bi moralo tole v blog.

 

 



Vanja



Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 27. 2012 22:28

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

23. mar 2012 6:35

 

Že radiram 

barbara

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

23. mar 2012 13:46

Zanimiv, upraben in lep prikaz je bil tole Vanja. Najbolj uporabna se mi zdi "finta" z malo večjo denarnico. Sama sem nemogoča, ker na potovanja zvlečem vedno vsaj tri torbice.  Sem si pred kratkim kupila lepo denarnico v rumeni barvi. Večjo seve, tako da bom ta nasvet z veseljem uporabila.  
Pa še podvprašanje: a oblekice pa nobene ne vzameš?

 

Vilma

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti