Oblačilni report pomlad poletje 2011

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

10. nov 2011 5:42

Zdi se mi, da je andreja spraševala, kaj bi bilo bolje ali bluzica ali pulover.

Sicer nisem bila nikoli na nobenem martinovanju, zato samo predvidevam, da je to samo ena vesela fešta in ne neka formalna zadeva v smislu ohceti ali zlate poroke.

Če bi me kdo povabil, bi si nadela temne kavbojke, bluzico iz prvega andrejinega linka, prepasala z opaznim pasom in nekaj "kar tako skupaj zmetanih" zapestnic. Visoke pete pa itak.

Če si zelo suha, potem si natakni kavbojke "slim kroja" in čez obuj škornje.

Vanja

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

10. nov 2011 10:41

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Zdi se mi, da je andreja spraševala, kaj bi bilo bolje ali bluzica ali pulover.

Uf, pa res . Bluzica, vsekakor.

motovilčica

andreja62  

član od: 9.11.2010

sporočila: 24

10. nov 2011 15:22

Matinovanje je seveda v stilu vesele fešte z živo muziko, torej se bo tudi plesalo. Petke sem itak nameravala obuti. Nisem suhica, čez rit in noge me je za št.44, zgoraj za 40,  dekolte pa rada pokažem. Kakšen pas bi pa dala čez bluzico?

In hvala za odgovore, sem že kar malo obupala, da nihče več ne obiskuje te strani.

 

 

LP Andreja

andreja62

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

10. nov 2011 15:30

Puli je od Guess by Marciano je pa lanski zato je bil tudi znižan, je pa ta "kravatni del" snemljiv in imaš čist običen puli, kupila sem v tej in smetana barvi. Lahko pa imaš namesto na mašno zavezano tudi kako drugače.

Aja pa jest sem za pulover, itak imam rada belo barvo v vseh odtenkih.

Suzi

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

10. nov 2011 15:41

K bluzici z nakitom nebi pretiravala, morda uhani. Pri puloverju pa imaš več možnosti, kakšno hudo zapestnico. 

 

Suzi

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

10. nov 2011 16:21

Hmm, jaz se na podlagi dolgoletnih izkušenj za martinovanja ne oblačim svetlih, novih stvari, ker me vedno nekdo polije. Najboljše je nekaj v barvi rdečega   je škoda najmanjša :) 

magnolija

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. dec 2011 7:36

Saj vem, da vas mal skrbi, kako bo s oblačilnim reportom za pomlad in poletje 2012. Lahko vas potoložim: oblačilni report bo. Če se ne oglasi mi querida amiga, bom pa jaz nekaj pripravil. Pa nič se bat, bom poskusil da ne bo drago. Uporabili bomo oblačila iz prejšnjih sezon s nekaj modnimi posegi, predvsem okrog dolžine kikl in velikosti dekoltejev. Več pa za sedaj ne povem, vi pa nabrusite škarje.

ežoj

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

13. dec 2011 8:04

Ežoj,

upa, da mi kolegice ne zamerijo, ampak mislim, da lahko rečem v množini - odlelglo nam je. Sicer upam, da bo Vendelina hitro nazaj, ampak moški pogled na spomladansko in poletno modo bo več kot dobrodošel. 2012 bo eno prav posebno leto. Škarje bom pa do pomladi tudi že nekje našla. Do zakrat pa - un beso.

Sonja

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

13. dec 2011 14:25

Ežoj, kaj pa če bi nam malo svetoval okoli silvestrskih toalet. Če pohitiš, bomo še lahko upoštevale tvoje nasvete. Istočasno bo pa to tudi tvoj trening za spomladanski report.

pirnica

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

13. dec 2011 15:36

Jaz sem se že odločila. Kupila si bom novo trenirko. Pika. Zdaj trgovci ponujajo popuste, tako da se splača.

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti