Cvetličartvo

Jerča  

član od: 24.11.2006

sporočila: 146

tema odprta - 20. feb 2011 13:45 | ogledi: 5.297 | odgovori: 3

Živjo

Včasih svoj prosti čas namenim cvetlicam , vrtu, zelenjavi in sadju . Naročena sem tudi na revije o vrtnarjenju, zanima pa me, če obstaja kakšna revija o cvetličarstvu, trendih v aranžiranju... Če mogoče poznate ali veste, kje bi lahko dobila tovrstne informacije, mi prosim, sporočite.

Lep pozdrav

Jagoda

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

20. feb 2011 17:44

Pri nas ni nobene take revije so pa tuje v angleščini ali nemščini. Kje bi si lahko to naročila pa ne vem se pa lahko pozanimam. Drugače pa razne delavnice prireja Biotehnični center Naklo (mislim da se imenuje tako) in oni bi ti vedeli kaj povedati tudi glede literature.

Lep dan in veliko užitkov pri ustvarjanju.

irena66

gerna  

član od: 26.11.2007

sporočila: 228

25. feb 2011 17:10

Jerča a poznaš revijo Vrtnar, ki jo izdaja Arboretum Volčji potok. V njej se najde tudi veliko zanimivega iz floristike in cvetličarstva. http://www.arboretum-vp.si/vrtnar.aspx L.P. gerna

mercedes  

član od: 10.8.2006

sporočila: 13

25. feb 2011 21:07

Sama sem pred kratkim naročila vnukinji, pa tudi sebi, knjige o cvetličarstvu. Sicer so v nemščini, vendar sploh ne moti ,saj so fotografije dovolj nazorne.Tudi cenovno so se mi zdele še kar ugodne,le poštnina se mi je zdela kar visoka. Upam, da sem ti kaj pomagala. www.blooms.de LP mercedes

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti