Zavec ostaja svetovni prvak

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

19. feb 2011 10:15

Čestitke !!!!!

banana130

neznan uporabnik

19. feb 2011 10:34

Meni se je pa Delgado smilil. Že fizionomije nima take, da bi lahko raztural

 

Drugač pa, ja....skoraj na jok mi gre, ko vidim, kako se naši šampioni ovijajo v slovensko zastavo, istočasno so pa primorani v tujini iskati pogoje za uspeh?

In upam, da bodo zdaj vsi "zaslužni" na skupinskih fotkah dobro izpadli, jao jao!!!!

 

Seveda navijam za Zavca, bravo fant iz Haloz!!!

japaja

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

19. feb 2011 13:04

Bravo Zavec in bravo japaja

karnak

naj  

član od: 21.12.2007

sporočila: 69

19. feb 2011 18:08

Dejan je boksal izvrstno! Čestitke !!

Sedaj samo še držimo pesti, da se mu bo uresničila želja in bo lahko rekel: "Amerika, prihajam"

naj

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

19. feb 2011 18:48

Bravo, bravo!!!!!!!!!1

 

Če pa pogledam kak drug forum pa vidim, da mu vsi ne privoščijo zmage. Nekateri spet pametujejo.....

 

ampak mi "kuharčki"  smo zloooooo veseli

 

katti

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

20. feb 2011 9:37

Joj, kar ne morem pozabiti žalostnega izraza na Delgadovem obrazu tam od prvega udarca dalje. Prav smilil se mi je, zdelo se mi je, da bo zajokal. Dejan pa, kot da je šel malo na trening. Ne bi se rada srečala z njegovo desnico

Kapo dol!

Čestitke!

čoko

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. feb 2011 21:50

vikica je napisal/a:
Nikoli v svojem dooolgem življenju nisem bila pristaš boksanja .Ne razumem namreč ljudi, ki se prostovoljno pustijo, da jih tako mlatijo.Kako poživljajoče, da imamo v tej trenutno travmatični deželi ,tudi tako srčne ljudi kot sta Tina in Dejan.

 

Vikica, boks spada med borilne veščine. Smisel borilnih veščin je obramba pred napadalcem. In se pač ne naučimo tehnike obrambe, če se hkrati tudi ne naučimo prenašati napadov. Sama sem začela ta šport trenirati lani in sedaj sem (proti sovjim pričakovanjem) že na nadaljevaljni stopnji in se ne spomnim, da bi bila kdaj v življenju tako skulirana, kot so me skulirale ravno te veščine. Pa še dejstvo je, da je to priljubljena rekreacija manekenk, ker ni treba v resnici več nikoli iti na dieto.... Petnajst minut skakanja s kolebnico (predpogoj, da te sploh pustijo, da delaš karkšenkoli udarec) ti itak potolče vsak špehek, ki bi se utegnil kje zadržati.

 Drugače je pa tako, da je pri boksu bolj krvoločna in pobesnena publika - boksarji pa ne. Ker je trening toliko zahteven, da se preprosto nesmiselno metati energijo še v neko petelinjenje in tuljenje in ena sekunda brez koncentracije se ponavadi konča ponesrečeno. Tekma je bila super, dogodek v Areni pa tudi nekaj posebnega. Super energija.

Sama že cel vikend razmišljam, kako se naredi kombinacija densega krošeja- levega aperkata in potem še enega krošeja in da se pri tem ohrani dober balans,

 

 

Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

21. feb 2011 22:14

V knjigi, njegovi biografiji, je en zelo zanimiv podatek, ki kaže, da je fant izpravega testa. Nanaša se na možnsti v Ameriki. Dečko ima glavo na pravem mestu, zato ga tudi roke ubogajo.

Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti