Pomen sanj

vb81  

član od: 29.1.2011

sporočila: 6

tema odprta - 18. feb 2011 19:59 | ogledi: 9.489 | odgovori: 4

Pozdravček!

Sinoči sem imela sanje,od katerih mi je najbolj živo ostalo v spominu samo kri,majhna ranica na palcu na nogi.V glavnem kri.

Zanima me,če kdo ve povedat,kaj pomeni to.

Sprašujem,ker se je ta kri tako vtisnila v spomin,da mislim,da mi nekaj govori,toda kaj??

Morda pretiravam?

vb81

Jejža  

član od: 6.9.2007

sporočila: 180

18. feb 2011 20:10

Pri mojih sanjah je tako, da se potem v resnici zgodi ravno obratno. Sanjam, da bom naredila izpit, ga ruknem. Sanjam, da padem na izpitu, ga naredim. Tako da si svoje sanje potem razlagam ravno obratno kot bi si jih morala :)

Mogoče bi ti lahko pomagala naslednja spletna stran: http://www.sepet-sanj.com/simbolika/crka_k.htm

Jejža

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

19. feb 2011 16:28

Po mojem veliko krvi pomeni: - dobila boš odločbo o davku, ki ga moraš plačati - na obisk prihaja tašča - dobila boš menstruacijo. Evo, tako bi jaz to tolmačil, če bi bil prerokovalec. lp hedonist

mlg  

član od: 27.9.2009

sporočila: 67

20. feb 2011 19:24

V knjigi sanj je razloženo, da če sanjaš kri boš imela neke vrste bolečino. Lahko je to bolečina od operacije, lahko kakšna manjša neprijetnost, kot npr. nesreča ali kaj podobnega. Kadar jaz sanjam kri se vedno prestrašim, ker sem do zdaj ene dvakrat to sanjala in so mi pulili zob. Čim manj takšnih sanj. mlg

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. feb 2011 21:32

Sanje so necenzuriran in kodiran film našega življenja. In to, kaj pomenijo sanje kogarkoli, se lahko tolmači po precej indivualnih pogovorih s strokovnjaki, ki so hodili za to, da lahko to tolmačijo, v šole.  In ki so, preden so sami začeli tolmačiti sanje drugih, šli čez tak proces analize tudi sami.

Če pa verjameš "knjiam sam" in ostalim šnops razlagam, so pa vse razlage dobre. Od teh možnosti mi je najbolj zabavna tista, da bo prišla tašča na obisk (to je sicer kolegova fiksacija, ne tvoja, in je kolega s tem veliko povedal o sebi....

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti