Slikice jungle mania iz spara

lee  

član od: 9.11.2009

sporočila: 35

tema odprta - 18. feb 2011 8:45 | ogledi: 33.407 | odgovori: 242

POZDRAVLJENI!

NEČAKA ZBIRATA SLIKE ŽIVALI, KI JIH DOBITE OB NAKUPU V SPARU.

ČE IMA MOGOĆE KDO KAKŠNO ODVEČ BI BILI ZELO VESELI, ĆE NAM KDO KAKŠNO ODSTOPI, SAJ BREZ POMOČI NIMAMO ŠANS ZBRATI VSEH.

HVALA

ZLATKA ZADRAVEC

BODONCI 99

9265 BODONCI

lee

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

27. feb 2011 11:29

Nočem lee v zelje skakat, ampak, če mi tisti, ki me poznate, lahko pomagate s temi sličicami, bom zelo hvaležna. Hvala že vnaprej.

tulka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

27. feb 2011 12:08

Tulka, zelo rada, ampak moj nečak je star šele šest let..... in če hočem, da me ima za kolikor-toliko dobro teto.....

lp

cervus

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

27. feb 2011 13:03

, če mi razložite, za kakšne slikice gre, z veseljem. (mogoče, slučaaajno, je še kje kdo, ki tega ne ve)

lp

mzm

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

27. feb 2011 13:29

Če v Sparu kupiš za 10eurov in več, dobiš vrečko s slikicami "Jungle mania". To se potem levi v album, predpostavljam.Sicer je tudi reklama na TV.

 

naor

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

27. feb 2011 13:55

Jaz tud zbiram... za nečaka bom pogledala, ker imam nekatere podvojene, pa si lahko malo zamenjamo... tole me spominja na životinsko carstvo JanisJoplin

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

27. feb 2011 14:15

hehehe, točno tako - mi imamo trenutno samo eno podvojeno - mislim, da je številka 65 (pa ne se zdaj zgražat, prosim lepo, ampak smo včeraj dobršen del popoldneva lepili in se navduševali - nekateri veliko bolj kot drugi )

lp

cervus

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

27. feb 2011 15:24

Jaz jih tudi imam nekaj pa velike otroke tako da jih pošljem tisti ki mi prva pošlje naslov na zs. Naslednjo pošiljko ki jo dobim pa naslednji po vrsti da ne bo zamere. Lepo nedeljo.

irena66

tina711983  

član od: 24.6.2009

sporočila: 197

28. feb 2011 20:31

No,

jaz sem mela zadnjič neljubo prigodo glede teh sličic. Bila sem v Šparu in pred mano je nakupovala mlada mamica s hčerkico in jaz sem bila za njima na blagajni. Punčki sem rekla, da lahko počaka, da plačam, ker sem imela za plačati nekaj čez 10€, da ji z veseljem potem dam paket sličic. Ko je to slišala njena mamica, je začela pred vsem folkom kričat name, da nimam kaj dajat sličic njeni hčerki, da bo poklocala varnostnika in bla bla bla... Nisem mogla verjet, človek hoče bit prijazen, pol jih pa še sliši.... Potem sem srečala mladega očka s sinčkom in sem vprašala očeta, če lahko njegovemu sinu dam sličice in bil je zelo vesel in rekel, da že dolgo ni srečal tako prijazne osebe in da sem polepšala dan njegovemu sinčku. Kaj naj rečem?!? SVAŠTA...

 

No, pa nazaj na temo. Če dobim še kak paket, bom z veseljem poslala kateri od vas, kot, da jih spet slišim

 

Lp

tina711983

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

28. feb 2011 20:37

tina711983 je napisal/a:

No,

jaz sem mela zadnjič neljubo prigodo glede teh sličic. Bila sem v Šparu in pred mano je nakupovala mlada mamica s hčerkico in jaz sem bila za njima na blagajni. Punčki sem rekla, da lahko počaka, da plačam, ker sem imela za plačati nekaj čez 10€, da ji z veseljem potem dam paket sličic. Ko je to slišala njena mamica, je začela pred vsem folkom kričat name, da nimam kaj dajat sličic njeni hčerki, da bo poklocala varnostnika in bla bla bla... Nisem mogla verjet, človek hoče bit prijazen, pol jih pa še sliši.... Potem sem srečala mladega očka s sinčkom in sem vprašala očeta, če lahko njegovemu sinu dam sličice in bil je zelo vesel in rekel, da že dolgo ni srečal tako prijazne osebe in da sem polepšala dan njegovemu sinčku. Kaj naj rečem?!? SVAŠTA...

 

No, pa nazaj na temo. Če dobim še kak paket, bom z veseljem poslala kateri od vas, kot, da jih spet slišim

 

Lp

tina711983
to pa je grozna prigoda človeka kar pretrese, ko hoče biti dober, potem pa takole. No, še dobro, da obstajamo taki in drugačni in da si drugačnega srečala naslednji trenutek JanisJoplin

lee  

član od: 9.11.2009

sporočila: 35

1. mar 2011 15:27

POZDRAVLJENI ! če ima res kdo kakšno viška naj mi prosim pošlje. hvala ZLATKA ZADRAVEC BODOCI99 9265 BODONCI lee

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti