Blago s pikami

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

17. feb 2011 12:39

Hm, potem pa ti ne morem pomagati, žal. Držim pesti, da najdeš primeren kos. 

sara

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

17. feb 2011 13:04

Sara, hvala za trud. Najbrž imaš male pikice. Za bluzico fajn, na gatkah pa le morajo biti večje. Če bi pa imela kaj od mojega izbora, pa le ne šparaj besede. Ti podarim, razen svile, ki je pri šivilji.

 

F r i n a

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

17. feb 2011 18:13



Frina, še nekaj sem našla! Glede materiala ne znam povedati ... Oglasi se mi na zs!

sara

Sporočilo je spremenil(a) sara.vidmar dne 21. 2011 09:17

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

17. feb 2011 18:47

Vzorec je ta pravi !!!!! F r i n a

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

17. feb 2011 22:43

Čakam na Sarin paket. Če bo ustrezalo, bom obvestila.

To blago iščem že nekaj let in, verjemite mi, da sem zvest obiskovalec trgovin, ga že več let ni.

Pike niso moderne, meni pa so najljubši vzorček, barvna kombinacija je nezanimiva, čeprav se meni zdi, da deluje zelo sveže.

Hvala vsem, ki ste se trudili, da ste mi pomagali, vendar imam občutek, da jih večina ni prebralo uvodnega posta.

Hvala Ognjički, ki je tekla na drugi konec mesta in ugotovila, da imajo drugačne kombinacije. Za čas pusta to ni prava kombinacija barv. Zalogo pustnih blag sem že sama preverila. Začasno sem kupila belo z rdečimi pikami že jeseni, vendar ni bilo lepo. Tista sintetika pa je tako mečkljiva in ne diha. 

 

F r i n a

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

17. feb 2011 22:57

Huh, mi pa za pusta nikoli tako ne kompliciramo. Tudi če kostum več sezon nosimo, za tisti dve priložnosti na leto menda ni tako usodno, da oblačilo ni popolno. Ne vem, se mi zdi, da se za v bistvu nepomembne stvari ne splača zgubljat preveč energije. Vseeno upam, da najdeš ta pravo, če ti toliko pomeni perpetua

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

17. feb 2011 23:41

Frina, fejst baba si in nikar ne razmišljaj o umiku. Bom povedala primer. Mojega moža je nekdo užalil, misleč, kako je duhovit. Moj mož ni niti trenil z očmi, meni je pa prav zakuhalo. Mlela sem nekaj dni, ob prvi priliki pa sem mu rekla, da mi ni bilo všeč, kako je takrat pametoval. Dotičnemu je vzelo sapo, moj mož pa je rekel, da taka pripomba ne pove nič o njem, ampak o onem, ki to izreče. Vsa družba se je strinjala. Jaz menim, da nikoli ne smeš storiti kaj takega drugemu, česar ne želiš, da drugi stori tebi. Precej lažje bi se dihalo in živelo, če bi ljudje prešteli vsaj do deset, preden bi kaj rekli ali zapisali.

Vsem želim mirno noč in lep jutrišnji dan!

 

naor

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

17. feb 2011 23:50

perpetua je napisal/a:
Huh, mi pa za pusta nikoli tako ne kompliciramo. Tudi če kostum več sezon nosimo, za tisti dve priložnosti na leto menda ni tako usodno, da oblačilo ni popolno. Ne vem, se mi zdi, da se za v bistvu nepomembne stvari ne splača zgubljat preveč energije.
Vseeno upam, da najdeš ta pravo, če ti toliko pomeni

perpetua

 

Mi imamo Pikin festival, ki traja  vsako leto več dni in oprava ne sme biti kar na juhuhu.

Letos pa grem v maškare, ker na pustovanju igrajo Šukarji in Langa. Na srečo sem pljučnico preživela.  Potem bom na Pikinem festivalu spremljevalka. Oblečeni so tudi spremljevalci, fantki in ateji, če niso plešasti, pa imajo včasih čopke.

  

 

 

 

F r i n a

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

18. feb 2011 7:04

Frina,preverila včeraj v naši metraži.

Nič sličnega,nič podobnega.Nekaj malega viskoze vendar v drugačnih odtenkih.

Upam,da boš našla kar potrebuješ in ko bo fertik nam pa le pokaži.

anaevahttp://poosmiinpol.blogspot.com/

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

21. feb 2011 8:54

Tudi na tej strani zahvala članici, ki mi je poslala kos blaga iz svoje zaloge, kamor je moja prošnja tudi ciljala.

 

Še enkarat se zahvaljujem vsem tistim, ki ste se trudili.

Predvsem bi rada še enkrat opozorila, da je potrebno uvdni post natanćno prebrati, sicer se energija troši po nepotrebnem.

 

Hvala tudi tistim, ki so se trudili, da bi imela večji občutek krivde, ker sem sploh zaprosila za pomoč. Meni niso kaj prida pomagali, tema se ni zaklenila, so pa pomagali tistim, ki še vedno mislijo, da se na tem formu srečujejo ljudje z občutkom za pomoč drugim.

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti