Barve za mm fondant

Leyla_  

član od: 22.8.2008

sporočila: 164

6. apr 2011 15:06

Nič ni narobe :) Poglej v moj album, sem naredila obod cvetličnega lončka na ta način. Pa še okus je boljši. Jaz sem dodala toliko kakava, da je bila v redu barva, potem pa še sladkor, da je bila masa taka, da se je dalo delati z njo. http://ajrina.blogspot.si/

pomb4ir  

član od: 12.2.2011

sporočila: 7

19. apr 2011 16:00

Pri nekaterih drugih razpravah sem zasledila, da nekateri barvajo tičino maso z barvami za jajca ali pa z jedilnimi barvami. Ali bi to prišlo v poštev tudi v mojem primeru? Malo sem skeptična glede barv za jajca. Hvala za odgovore pomb4ir

sokica  

član od: 6.4.2010

sporočila: 10

20. apr 2011 9:06

Pozdravljene, prilagam mojo sliko torte, ki je barvana z barvo za pirhe in se meni zdi, da je v redu, čeprav niso bile barve prav intenzivne, kot bi želela. sokica

pomb4ir  

član od: 12.2.2011

sporočila: 7

20. apr 2011 14:59

Super! Meni se zdi prav luškana. Bilo me je samo strah da ne bo komu slabo ali še kaj hujšega... Hvala za odgovor. pomb4ir

pomb4ir  

član od: 12.2.2011

sporočila: 7

21. apr 2011 9:18

Spet imam problem. Sicer ne spada ravno v to temo pa vseeno. Pozna morda kdo kakšen recept za čokoladno torto (lahko je tudi čokoladna torta z višnjami), kjer ni smetane? Torto bom oblekla v mm fondant in se bojim da se bo fondant stopil. Vsaj pri prejšnji torti se mi je. Hvala za odgovore pomb4ir

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti