Operacija meniskusa

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

15. feb 2011 13:56

Moj mož je bil operiran sredi novembra. Bergle so mu rekli, da nima kaj uporabljati. Na bolniški je bil en mesec. Svetovali so mu kolo (sva kupila celo eno rabljeno sobno, pa je bil samo 1x gor), pa plavanje. Malo več sedaj hodiva, v breg gre brez problema, z brega pa počasi. Smučal je pa tudi že 2x, ampak to po kako urco, pa je bolelo.

Nena

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

17. feb 2011 11:56

Hvala vsem za spročila. Migla

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

21. maj 2011 16:34

Operacija je za mano (konec marca). Zdi se mi zelo enostavna. Iz operacijske mize sem odšla sama, nisem rabila pomoči. Kako pa je sedaj? Tako, tako. Boli me nekje drugje, nižje od kolena. Hodim veliko lažje, vsaj zoperne bolečine in šepanja ni. Upam na najbolje.

 

Migla

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. maj 2011 17:55

To me spominja na izkušnjo, ko sem imela v gimnaziji nogo v mavcu in mi je tisto berglanje čisto dobro šlo in tudi noga v mavcu se je navadila na mavec - potem so pa dali to zadevo dol in me je potem obupno bolela zaceljena noga - razen tam, kjer je bila zlomljena, se mi je zdelo, da ne boli, povsod drugod je pa bolelo. Meni so takrat razložili, da je to zaradi tega, ker noge nisem obremnjevala (ker se je ni dalo) in da se mora telo noga spet nekako navaditi na normalne obremenitve. Razlaga se mi je zdela logična, bolelo je pa vseeno. Ampak po dveh tednih "terapije" pri dr. Dalmaciji bolečin ni bilo več. Okej, ni nujno, da je samo dr. Dalmacija. Lahko je dr. Mediteran.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti