Otroški voziček

violy  

član od: 12.3.2011

sporočila: 38

4. maj 2011 12:14

Jaguar car je odličen voziček. Za v Clia sicer ne vem, ali bo šel, gre pa čisto lepo v prtljažnik Mercedesa coupe, ki ima zelo malo prostora zadaj, tako da bi tudi v Clia potem verjetno šel.

violy

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

4. maj 2011 13:14

Ekola,Loni je prava izvedenka

Pa še malo v naše konce

-okrog Cerkniškega jezera,mogoče edino zaradi makadama in prahu je bolje iti po deževju

-okrog Rakovega škocjana

Pa po gorenjski Pokljuki imaš super poti vse do Oskovnice pa še kam...

in od Planice vse do Tamarja..

anaevahttp://poosmiinpol.blogspot.com/

beli  

član od: 1.12.2005

sporočila: 81

4. maj 2011 13:48

Jaz sem zelo zadovoljna z Jane slalom. Prideš povsod, zelo lahko vodljiv in ne izgleda preveč robusten. Guram ga po asfaltu, makadamu, travnikih, gozdnih poteh...skratka povsod. Ne vem če bi šel v cliota-s košaro zagotovo ne, saj jo moraš sneti. Športni del pa se potem z lahkoto zloži na malo- lahko odstraniš tudi kolesa.

beli

smrc  

član od: 17.2.2011

sporočila: 4

5. maj 2011 15:50

hvala za namige. bi pa rad res izven mest, ker mi ni za promenade, pa pogled na stavbe... Arboretum je ok (en teden nazaj), sam je čist preveč ljudi. Iščemo bolj mirne kotičke.

Bomo pa že kmal dost veliki za nahrbtnik, potem pa ni več ovir.

Vilma, mi ne da miru in sem šel gledat še kid plusa. Aja, pa nisem kupoval king plusa v baby centru, ker je ful drago vse, pač pa v Babylandu. In Kid plus je v Babylandu 139,90. Dost u redu napram Ping pongu, kajne? http://www.babyland.si/iskanje?najdi=kid+plus

Mam slab občutek kupovat prek neta iz tujine, pa se bolj domačih držim :)

smrc

smrc  

član od: 17.2.2011

sporočila: 4

5. maj 2011 15:53

ej, rimljanka, mi je vseeno kje v sloveniji. No, od obale pa tja do maribora. Naprej prosti prekmurju je mal predaleč. Pri vas pa res še nismo bili skupaj. Hvala za namig.

smrc

lučica  

član od: 28.10.2010

sporočila: 174

5. maj 2011 16:00

No mi imamo pa Qenny frestayl. Smo ga dobili rabljenega v dar in mi je zakon, ker rineva z njim povsod, le za našo toyoto je malo velik, a ga stlačimo noter. Če bi voziček sama kupovala bi sigurno kaj manjšega in nikakor ne dragega.

lučica

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

5. maj 2011 16:36

Smrc če bi prej videla to spletno stran, bi mogoče tudi jaz kupila pri babylandu. Razlika 10 evrov na sedež res ni tako velika. Hvala za info, mogoče bom pozorna na to spletno stran pri naslednjem nakupu.

A drugače pa res nihče ne rabi Romer King plus sedeža? Higline, rabljen manj kot dve leti?

Vilma

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti