Čokoladna glazura-kako obliti tako na gladko?

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

8. nov 2012 21:19

O, bannanna, hvala. Tudi jaz imam original žličke in skodelice za merjenje, tako da mi recepti v teh mericah ne delajo težav. Samo angleško ne znam, ampak nemško, ker sem še tiste generacije, ko smo se v šoli učili nemščino.

Kje pa nabaviš koruzni oz. sladkorni sirup?

regina

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

8. nov 2012 22:27

kupila sem ga v trgovini kitajski vrt v šentvidu. pa nasploh se splača obiskati to trgovino, ker so določene surovine (sojine omake, nekateri čaji, prigrizki) veliko bolj poceni. in pa kakšne specialne stvari dobiš samo tam. Npr sojina omaka kikkoman zelena, z manj soli tam stane 4,5 €, v mercatorju pa 7. (ta je drugače meni najljubša poleg teryjaki, ki je pa tam itak napol zastonj). upam da bodo kdaj imeli spletno trgovino.

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

10. nov 2012 10:02

Jaz bi pa rada vedela, kakšno vezo ima z oblivom link od Limnol na prvi strani...

 

A predpriprava za kasnejšo dobro voljo in mirno roko pri oblivanju, ali kaj?

 

čoko

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

10. nov 2012 11:56

Limnol je napisala..(ali pa tako kot kaže ta video - tega si človek običajno ne privošči )http://www.pusstv.com/j20jW7x9SHPbo                  običajno res ne....

lp goga

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

10. nov 2012 12:30

O ti šment!
No, saj ne rečem, da si ne smete privoščiti, saj za torto je ob tem res prava figa, kako zgleda. Sicer pa krasen primer, kako pokazati študentom, da linki na internetu niso dobre reference za seminarske naloge - ker se stvari pojavljajo in izginjajo in preko navzkrižnih povezav lahko potem čez par mesecev prideš na nekaj čisto drugega. 

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti