Julia child- recepti

mihaelč  

član od: 6.2.2011

sporočila: 6

tema odprta - 6. feb 2011 15:19 | ogledi: 10.234 | odgovori: 7

Živijo, zelo obožujem Julio Child, nekaj njenih receptov sem že sprobal, vendar me zanima še več. Ali mi lahko kdo pove kakšno spletno stran kjer so predstavljeni njeni recepti. Če pa kdo koli pozna kako spletno knjigarno, kjer je naprodaj njena knjiga naj pošlje zasebno sporočilo.

Po zasebnem sporočilu lahko pošljete svoje izkušnje z njenimi recepti,..Vprašajte kar koli, nekaj sem že sprobal, nekaj pa res hočem probat. Pomoč bi prav prišla, pomagajte meni in jaz bom pomagal vam :D .

mihaelč

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

6. feb 2011 16:45

jaz sem Mastering the art of French cooking, torej temeljno delo Julie Child o francoski kuhinji za američane, naročila prek amazona. knjiga (oz zbirka, vol. 1 in vol. 2) je bila tam praktično zastonj, s poštnino vred me je prišlo 40€. drugače sem zadnjič v MK Konzorcij videla toisto knjigo v žepni različici, nisem pa prepričana, če sta bila oba dela ... se mi zdi da je za take nakupe najboljši amazon, je pa treba malo prečekirati nemškega, uk in zda, kje je najbolj ugodno kar se tiče same cene knjig in poštnine. tunna http://titabota.blogspot.com/

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

6. feb 2011 17:02

Hehe, there's no such thing as too much butter! s0ncek*

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

7. feb 2011 13:48

Tak napis bi imela pa na majčki... alibaba

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

7. feb 2011 14:37

ja, super je, a ne? Gospa je že vedela, kaj govori! Sonja

sunshiny  

član od: 9.7.2007

sporočila: 6

12. feb 2011 20:23

na http://library.nu/ se registriraš, vtipkaš njeno ime in dobiš njeno knjigo. zastonj. njeno in še marsikatero :) sunshiny

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti