Kaj iz listnatega testa?

Al-Ni  

član od: 23.12.2007

sporočila: 149

31. jan 2011 8:34

Hvala vsem, da ste me "streznili". Seveda se ni dobro s hrane norca delati in sem proti temu, ampak naši želodčki pa tudi niso koši za smeti:)

Testo podarjeno:) Sem se rešila bremena:)

Al-Ni

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

31. jan 2011 16:26

mišzmoke je napisal/a:

, cimet ni nič kriv!!

lp

mzm
To mogoče lahko rečeš zase,jaz zase 100% lahko trdim,da mi je cimet naredil že hude preglavice.Tudi test je to potrdil,tako,da....Verjetno pa še komu,če ima težave z želodčno kislino. ultranova

neznan uporabnik

31. jan 2011 17:01

Ampak v končni fazi cimet res ni nič kriv.

Kriv je tisti, ki......

(matr sm pametna KVAK)

japaja

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

31. jan 2011 18:45

Evo, japaja, na onem forumu ti je manjkalo frfotanje perja, tu je zadnji vagon v zadnjem vlaku za januar

lp

mzm

neznan uporabnik

31. jan 2011 20:41

Ni še polnoč, Mišzmoke 

(specialno za Ultranovo : REGAREGA)

 

Pripis:

Nikomur ne želim nobenih težav, da se razumemo! In hvalabogu, draga dama, da ste ugotovili, da ti cimet škoduje in da zdaj veš, kako in kaj.

 

 

japaja

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

31. jan 2011 21:46

Ultranova , ne bodi no tako malenkostna . Ko ne boš več tako -nova - , se boš še marsikdaj na tem forumu od srca nasmejala. Japaja , ti pa kar veselo kvakaj še naprej KVAK Lp manca51

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

31. jan 2011 22:53

Japaja poskrbi, da se malo nasmejemo tukaj, ni tako škodljiva kot cimet, če imaš preveč kisline. Veš, tudi jaz imam kar težave s kislino, moj organizem ne prenese cimeta. Očitno je kar sam pogruntal, da ni dober zanj. Najboljše, da se ne dela preveč kisline pa je dobra volja, nasmeh, čim manj stresa. Poskusi ultranova, jaz vedno pravim, življenje je tako kratko, zakaj bi si ga še oteževali.

naor

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

1. feb 2011 0:03

Draga ultranova, naj ti prevedem moj "cimet ni kriv". Govora je bilo o povezavi listnatega testa (tik pred iztekom roka uporabnosti) z zdravo prehrano,s hujšanjem in za nameček še s kislino. In listnato testo ni priporočljivo na za eno, ne za drugo, ne za tretje, pa naj bo s cimetom ali brez.

Z odporom do žab, glodalcev in ostale golazni, moraš pa sama opravit.

lp

 

mzm

SlavicaJ  

član od: 24.4.2011

sporočila: 158

3. feb 2012 11:28

Res je minilo leto in sigurno dieta uspela in kislina popravila.

način življenja spremenjen. Vseglih pa povem, da ni druge kot, da smo previdni.

Velikokrat naredim testo za pito vzamem mal vstran. Ostalemu dam malo sladkorja zdraven in zamesim dokonca.

To je pita iz krhkega testa dam manj maščobe in mal več mleka, da lahko naredim testo, ker pač nesmem.

Nebom rekla, da je testo odlično vendar še zmeraj dobro naribam gor jabolka ali hruške pa cimet brez vseh ostalih sladorjev. Spečem, da se malo pocerkljam ni tako dobro kot orginalni recepti samo, če nesmemo je pa le približek.

vem, da ni bilo to vprašanje. Ampak komu za pogum, če nesme čisto nič sladkega, zdravstveno. Pogum in močno voljo vam nam želim vsem skupaj.

SlavicaJ

NANA  

član od: 28.9.2001

sporočila: 145

3. feb 2012 14:31

Z velikim veseljem prebiram vaše odgovore in se zraven neznansko

Bravo

Nana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti