Silikonski modelčki za vtisnit tičino maso - narejeni doma

vanilia  

član od: 20.4.2006

sporočila: 194

tema odprta - 25. jan 2011 10:22 | ogledi: 9.913 | odgovori: 9

Pozdravljene kuharice in kuharji!

Naj vam prvo opišem, kaj me muči - silikonski modelčki za tičino maso (in podobne fondant mase za okraševanje tort in ostalega sladkiša :D). In sicer jaz bi te modelčke rada sama delala, zato me zanima, če ima kdo izkušnje s tem in kje se lahko kupi tak silikon (da se primerno strdi in da lahko z njim delaš v prehrambene namene).

Tukaj podajam en link, da se boljše razume, kaj iščem:

http://cakecentral.com/articles/754/how-to-make-your

Seveda me zanima tudi nakup takih modelčkov - ali pa ideje, s kakšnimi domačimi predmeti narediti določene oblike,...

No, upam, da se bo kdo razpisal

Vanilia

vanilia

Temo je spremenil(a) vanilia dne 25. jan 2011 14:56

vanilia  

član od: 20.4.2006

sporočila: 194

25. jan 2011 10:30

Še vedno se mi zdi, da nisem dovolj jasno napisala :) Jaz bi rada delala doma silikonske modele, v katere bi potem odtisnila tičino maso, da bi dobila določeno texturo, obliko, detajl,... vanilia

vanilia  

član od: 20.4.2006

sporočila: 194

25. jan 2011 10:49

Super! Hvala! A imas tudi kakšne izkušnje? vanilia

sinicka  

član od: 2.6.2010

sporočila: 304

25. jan 2011 11:00

Prosim ! Ne, sama nimam izkušenj s silikonom, sem se pa pred kratkim zanimala za to. Sem mislila delati kalupe za praline a sem jih potem dobila

Je pa neverjetno lepo, kar si nam pokazala! Prave unikate lahko delaš iz tega. Če boš delala ti žellim veeeeeeeliko veselja in uspeha:)



sinicka



Sporočilo je spremenil(a) sinicka dne 25. 2011 11:01

Sporočilo je spremenil(a) sinicka dne 25. 2011 11:03

vanilia  

član od: 20.4.2006

sporočila: 194

25. jan 2011 15:08

Ja, lahko narediš zelo lepe zadeve! V bistvu si izbereš eno texturo, predmet (lahko tudi cel možiček) in vliješ silikon gor - predmete prej primerno postaviš v posodo, in nato ko se silikon posuši, daš previdno dol in imaš kalup - tega lahko pol rabiš tudi za vlit čokolado ali vtisnit tičino maso ali drugo maso za oblikovanje... in narediš res KAR ŽELIŠ! Saj v teoriji sem zelo dobra, ampak nisem še poskusila in bi rada dobila kakšne nasvete preden se lotim. recimo, da bi rad naredila kaj takega: http://www.kitchenkrafts.com/product.asp_Q_pn_E_CD0128_A_c vanilia

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

26. jan 2011 20:54

Takšne silikone, ki zagotovo niso strupeni, uporabljajo zobozdravniki za odtise pri protetiki (in najbrž še marsikje v zdravstvu). Ne vem, če so v prosti prodaji, lahko pa poskusiš v kakšnem Prodentu, Interdentu, Dentalii... Če boš pa naročala na zgornjem linku, preveri, če je primerno za živila...

čoko

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

26. jan 2011 21:36

Vse lepo in prav, in nas je že nekaj ki smo o tovrstnem podvigu premišljevale ... pa se je ustavilo :)

kje? pri silikonu, ki je tako drag, da se skoraj ne splača, razen če narediš nekaj kar se ne da kupit ...

Jazsem si veliko teh silikonastih zadev kupila, že narejenih, je drago kot žafran, ampak še vedno ceneje kot če sam packaš ...

Seveda če kje najdeš cenejši silikon kot je 50€ za 100 ali 200gr ... veliko sreče :)

Pitončica

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

26. jan 2011 23:11

Ja, res je kar pravi Pitončica... Silikon, ki se uporablja za jedilne stvari, je precej drag. 

http://www.chromosart.co.uk/catalog/images/IMG_2516.JPG    - takšnega imajo v Levčku (BTC, hala A), cena pa je okrog 17€. Jaz sem ga sicer kupila ampak še vedno čaka, da ga sprobam. Malo preračunaj, koliko se ti splača sama narest ali kupit. Ko sem stehtala nekatere silikonske modelčke, ki jih imam doma, sem ugotovila, da nekateri pridejo celo ceneje, če jih kupiš.

stana

vanilia  

član od: 20.4.2006

sporočila: 194

27. jan 2011 9:55

Ja, sem tudi jaz zasledila potem nekaj teh artikolov in so zelo dragi :S Ampak sem razmisljala nekako naredit nekaj v stilu lego kock in bi naredila kalupe mozickov, pa unih smrekic in nekaterih tipicnih lego oblik... No, bo treba res razmislit:) Hvala vsem za odgovore! stana, ti pa poročaj, ko ga boš uporabila! :) vanilia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti