Počitnice v srbiji

lilijana.stefancic  

član od: 25.5.2009

sporočila: 27

tema odprta - 24. jan 2011 18:33 | ogledi: 10.723 | odgovori: 23

Ker ste mi že enkrat pomagale, se spet obračam na vas. Letos bi šla rada z možem na počitnice v toplice nekam v Srbijo.Zelo me zanima, če ima kdo kakšne pozitivne izkušnje, da bi mi lahko svetoval. Predvsem pa me zanima katere toplice, kaj nudijo in nasploh postrežba, okolica, zanimivosti,....

lilijana.stefancic

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

24. jan 2011 18:53

 http://www.youtube.com/watch?v=T90fOmvuonY&featu

Legendarna Olivera Katarina (poje tudi Đelem, Đelem) in njen Niša Banja ...

To je takole za hec.

 

Pa moderna turbo folk izvedba.

 http://www.youtube.com/watch?v=TXJsWAAm47w&featu

 

To pa zares.

http://www.niskabanja.net/

Poleg Niške Banje je znana še Vrnjačka banja, ampak ne vem prav, za katere vrste bolezni se priproča. Če malo poguglaš, bo več informacij, na primer iščeš Turistička zajednica Srbije.

Mamamia

 



mamamia



Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 24. 2011 18:56

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 24. 2011 18:57

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

24. jan 2011 18:57

Poglej si tukaj, če je kaj primernega to naj bi bile vse toplice v Srbiji.Pred davnimi leti (še v bivši jugi ) pa sem bila jaz v Vrnjački banji in je bilo čudovito. LP http://www.srbija-banje.com/ mamazeljka

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

24. jan 2011 20:19

Ja, tam nekje je ena banja, pa visok greben............., mal se pozanimaj, more bit je kaj zanimivo.

ežoj

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. jan 2011 21:27

Draga moja, Srbija je zanimiva dežela.

Samo moraš vedeti, da je preživela desetlejta, ko se tja ni nič vlagalo in tako je tudi s turističnimi kompleksi. Mebl iz sedemdesetih in osemdesetih let in tudi, če bi ga blazno čistili in vzdrževali - pa ga niso- po tolikih letih in toliko ljudek, ki so šli čez tiste postelje in pri toliko cigaretnega dima, ki je pronical v tisti pohištveni tesktil.... to je preprosto gravž, drugače se temu ne da reči. Imam v BG precej sorodstva in nobenemu ne pade na misel, da bi šel te kapacitet poskusiti od blizu.  Jaz sem morala enkrat to početi po službeni dolžnosti in mi je nek notranji glas govoril, da naj za božjo voljo s sabo vzamem veliko Cilita in brez njega ne vem, kako bi bilo.

Od hotelskospajevski zadevščin imaš samo dobre stvari v BG in nekaj v NS, od tu naprej pa....

Vendelina jr.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

25. jan 2011 9:20

Vem, vem, da ne spada zraven, ampak jaz obožujem Olivero Katarino. Sicer je pa srbske gore list, ne?

In sem to morala zaupati vsem vam!

naor

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

25. jan 2011 9:23

ežoj je napisal/a:

Ja, tam nekje je ena banja, pa visok greben............., mal se pozanimaj, more bit je kaj zanimivo.



ežoj

 

Ja,ja, saj vemo - Niška banja, visok greben, dođeš nevin, odeš jeb ...

 

No, naor, sem očitno prave linke pripela?

Mamamia

mamamia

neznan uporabnik

25. jan 2011 10:23

Olivera Vučo je bila taka lepotica da dol padeš!

Kaj življenje naredi...

 

Kaj ti narediš v življenju!?

Rada imam lepe stare ljudi

 

japaja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

25. jan 2011 11:03

Ja, pa je še vedno lepa, samo poredila se je precej. Njeni lasje, njen nasmeh, sem visela na you tube-u kar lep čas, saj se je vrnila na sceno pred letom ali dvemi. Čeprav seveda ne nastopa kot v dobrih starih časih.

naor

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

25. jan 2011 11:10

Mamamia, zadela si žebljico na glavico!

naor

lilijana.stefancic  

član od: 25.5.2009

sporočila: 27

25. jan 2011 20:00

Se vam moram najprej zahvalit za nasvete, čeprav Vendelina jr. tudi jaz nekako razmišljam o njihovi čistoči. Malo sem iskala in hoteli so na slikah skoraj kot pri nas, kaj je pa noter, se rahlo bojim. lilijana.stefancic

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecsijasaja
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti